HIFU urządzenie

Powszechnie stosowana nazwa HIFU to skrót od High Intensity Focused Ultrasound, którą określa się zogniskowaną falę ultradźwiękową o wysokiej częstotliwości. Zabieg HIFU idealnie wpisuje się w światowe trendy medycyny estetycznej, koncentrujące się wokół zabiegów bezinwazyjnych. Traktuje się je obecnie jako atrakcyjną alternatywę dla zabiegów chirurgicznych. Technologia HIFU wykorzystywana jest do liftingu i modelowania twarzy oraz ciała. Fala ultradźwiękowa, poprzez działanie termiczne, stymuluje przebudowę obszarów poddanych zabiegowi. To powoduje tworzenie się nowych włókien kolagenu, regenerację zwiotczałych włókien i tkanek. Efektem jest zagęszczenie skóry i jej wyraźne ujędrnienie, porównywalne z liftingiem chirurgicznym. Dlatego zabieg HIFU medycyna estetyczna określa mianem lifting bez skalpela.

Zabieg HIFU lifting bez skalpela

Wskazania do zabiegu HIFU to pierwsze oznaki starzenia skóry oraz wiotczejąca skóra szyi, podbródka, dekoltu, ramion, wnętrza ud, a także pośladków, kolan i brzucha. Efekty jakie daje to poprawa owalu twarzy, lifting i odmłodzenie skóry, wygładzenie zmarszczek i redukcja tkanki tłuszczowej. Zabieg HIFU nie wymaga żadnych specjalnych przygotowań ani odbycia rekonwalescencji. Tuż po jego zakończeniu pacjent może powrócić do codziennej aktywności. Istnieje kilka przeciwwskazań do wykonania zabiegu HIFU: ciąża i karmienie piersią, stany zapalne w miejscu wykonywania zabiegu, choroba nowotworowa, opryszczka w miejscu zabiegu, metalowe implanty, aktywne infekcje bakteryjne i wirusowe.

Nie znaleziono produktów

Zapraszamy wkrótce

HIFU w medycynie estetycznej

Zabieg HIFU medycyna estetyczna uznała za jeden z najskuteczniejszych zabiegów. Nowoczesny, całkowicie bezpieczny i nieinwazyjny, gwarantuje efekty już po pierwszym zastosowaniu. Niezbędny do jego wykonania jest sprzęt HIFU. Dostarczamy pierwsze urządzenie HIFU bez wymiennych kardridży. Podobnie jak inne, dystrybuowane przez nas urządzenia, sprzęt HIFU gwarantuje najwyższą jakość i skuteczność. Innowacyjna technologia pozwala na ujędrnienie praktycznie każdej części ciała, podczas gdy efekty są widoczne już po pierwszym zastosowaniu.

Urządzenie HIFU

Urządzenie HIFU to obecnie niemal standard każdego profesjonalnego gabinetu medycyny estetycznej. Pacjenci cenią ten zabieg przez wzgląd na długotrwałe utrzymywanie się efektu oraz możliwość wykonywania zabiegów przez cały rok, bez względu na nasłonecznienie. Poza jakościowym sprzętem oferujemy profesjonalne szkolenie z jego obsługi. Celem jest maksymalne wykorzystanie możliwości urządzenia oraz nabycie umiejętności przeprowadzenia zabiegu w sposób skuteczny i bezpieczny.

Esthetic Medical Innovation 2023 | Projekt i wykonanie Norten.pl