Aktualności

Kategorie

Tagi

Archiwa

Dodano: 6 grudnia, 2019

Byliśmy na otwarciu Revive Clinic w Miami

16. listopada w Miami miało miejsce oficjalne otwarcie nowej kliniki Krzysztofa Gojdzia – Revieve Clinic. Wzięliśmy udział w tym niecodziennym wydarzeniu jako dostawca profesjonalnego sprzętu, z którego korzystać będą amerykańscy goście kliniki.

Revive Clinic to wyjątkowe miejsce – pierwsza klinika Krzysztofa Gojdzia, który postanowił przenieść się z Polski do Miami Beach. Umiejscowiona jest w pięknej okolicy, nad samą zatoką z cudownym widokiem. Do kliniki przynależy kilkusetmetrowy taras z palmami oraz mały port, do którego za jakiś czas zaczną cumować jachty gości. Sama klinika ma charakter butikowy, mieści 6 gabinetów w minimalistycznym stylu, za to z najnowocześniejszym sprzętem. W założeniu ma to być miejsce dla wyselekcjonowanych pacjentów, którym oferowane będzie bardziej SPA niż poważne zabiegi chirurgiczne.

Wszystko w Revive Clinic musi być na najwyższym poziomie. Plany i oczekiwania są wielkie, więc oferta musi być równie atrakcyjna. Krzysztof Gojdź dał swój wkład w postaci wieloletniego doświadczenia, a gabinety wyposażył w najlepsze urządzenia. Wśród nich znalazła się najnowsza technologia do odmładzania i redukcji cellulitu CRYO T SHOCK oraz dostarczona przez nas lampa LED lpl, wyposażona w pierwsze na świecie diody LED o wysokiej mocy. Aby personel Revieve Clinic mógł w pełni wykorzystywać jej możliwości, przeprowadziliśmy na miejscu profesjonalne szkolenie z zakresu obsługi urządzenia.

Krzysztof Gojdź zdobył uznanie w medycynie estetycznej i zyskał nieformalny tytuł polskiego lekarza gwiazd. Nieoczekiwanie sprzedał swoje kliniki i przeniósł się do Stanów Zjednoczonych. Tam postanowił powtórzyć swój sukces, czego efektem jest Revieve Clinic, a niedługo jeszcze dwie inne kliniki, w Nowym Yorku i Los Angeles. Ich otwarcie planowane jest na wiosnę 2020 r. Poza tym lekarz pracuje nad innym projektem – programem telewizyjnym, który prawdopodobnie będzie transmitowany w wielu krajach świata. Rozmach z jakim Krzysztof Gojdź podchodzi do kolejnych tematów zawodowych zapowiada ogromny sukces. Tego mu właśnie życzymy.

Zobacz podobne posty
Blog
smart mirror
20 września, 2022
Analiza skóry – dlaczego warto ją zrobić?

Wizyty w drogeriach nie należą do łatwych zadań. Producenci oferują kosmetyki do pielęgnacji skóry tłustej, wrażliwej,…

Blog
fototerapia
12 sierpnia, 2022
Fototerapia – na czym polega terapia światłem? Wskazania i przeciwskazania

Fototerapia to metoda lecznicza znana już od bardzo dawna, jednak dopiero współczesne technologie i profesjonalne urządzenia…

Blog
infuzja wypadanie włosów
21 lipca, 2022
Infuzja tlenowa a wypadanie włosów

Problem łysienia czy wypadania włosów może dotyczyć wielu osób niezależnie od płci czy wieku. Chcąc wyeliminować…