Aktualności

Kategorie

Tagi

Archiwa

Dodano: 30 września, 2019
kriolipoliza

Cryo T-Shock – nowy wymiar Cryolipolizy

Uwielbiamy innowacyjne rozwiązania, które przynoszą widoczne efekty. Dlatego zostaliśmy wyłącznym dystrybutorem urządzenia Cryotshock na terenie Polski. To najnowsza technologia wyszczuplająca ciało, liftingująca twarz i zwalczająca cellulit.

Cryotshock to najbardziej innowacyjne i profesjonalne rozwiązanie technologiczne ostatnich lat. Poprzez naprzemienne stosowanie ciepła i zimna o różnej częstotliwości, umożliwia redukcję złogów tłuszczu, cellulitu oraz poprawia jędrność i kondycję skory. To urządzenie, które pozwala w doskonały sposób wykorzystać procesy termokinetyczne w kontekście ciała. – Cryotshock wykracza poza zasady i rezultaty znane z wykorzystania wszelkich innych urządzeń do krioterapii. Oferuje właściwości kriogeniczne i termiczne w celu wytworzenia szoku termicznego i wywołania korzyści terapeutycznych, które byłyby niemożliwe do osiągnięcia jedynie za sprawą zimna – mówi Maciej Opiela z Esthetic Medical Innovation, wyłącznego dystrybutora Cryotshock w Polsce.

Działanie Cryotshock polega na naprzemiennym przepływie ciepła i zimna w dynamiczny i kontrolowany sposób. Szok termiczny wywołany naprzemienną ekspozycją na zimno i ciepło stymuluje mechanizmy termoregulacyjne organizmu i drenaż, przyspieszając proces przemiany materii oraz (dzięki silnemu dotlenieniu miejscowemu) zmniejsza odczuwanie bólu. Informacje o temperaturze przekazywane są w czasie rzeczywistym, co pozwala ją w pełni kontrolować. Dzięki temu urządzenie spełnia wszelkie wymogi bezpieczeństwa i skuteczności. To jednak nie wszystko. Możliwość precyzyjnej kontroli temperatury umożliwia dobór prawidłowych i odpowiednich parametrów do każdej dolegliwości i indywidualnej wrażliwości. Generalnie efektem zabiegu jest  redukcja złogów tłuszczu i widoczności cellulitu oraz poprawia jędrność skóry. Lista rezultatów jest jednak znacznie dłuższa i uzależniona od indywidualnych preferencji i potrzeb pacjenta. Należą do nich: działanie anty-aging, rozluźnienie mięśni, szybsza regeneracja mięśni, zużycie energii, termoregulacja organizmu, redukcja bólu, redukcja stanów zapalnych i obrzęków, regulacja gospodarki hormonalnej.

Zabiegi wykonywane urządzeniem Cryotshock są bezinwazyjne i pozbawione agresywnych działań, stosowanych przez systemy podciśnieniowe czy urządzenia wykorzystujące azot w postaci gazowej – przekonuje Maciej Opiela. – Nie wykorzystuje się w nich funkcji ssania, dzięki czemu pacjent nie jest narażony na ból oraz nieprzyjemne efekty redukcji cellulitu, nadmiaru tkanki tłuszczowej i poprawy struktury skóry – dodaje. Liczba zabiegów ustalana jest indywidualnie – zależy od pożądanych rezultatów i obszaru, na którym mają być stosowane.

Cryotshock powstał za sprawą firmy Pagani. To włoska firma z długoletnią tradycją i silnym poczuciem misji. Technologia czyni z tego urządzenia perłę innowacyjności, a włoskie wzornictwo sprawia, że jest ono swoistą ozdobą ekskluzywnych gabinetów medycyny estetycznej. Szczegóły wizualne i funkcjonalne obejmują oświetlenie led wokół urządzenia oraz jego kompaktowe wymiary.

To włoskie piękno i sztuka, połączone z rozwojem naukowym i najnowszą technologią. Dowodem uznania branży jest nagroda za najbardziej innowacyjny produkt i podejście do ludzkiego ciała na Targach Gicare International w Paryżu.

Cryotshock

Zobacz film w naszym kanale YouTube – bit.ly/CRYOTSHOCK_FILM

Zobacz podobne posty
Blog
smart mirror
20 września, 2022
Analiza skóry – dlaczego warto ją zrobić?

Wizyty w drogeriach nie należą do łatwych zadań. Producenci oferują kosmetyki do pielęgnacji skóry tłustej, wrażliwej,…

Blog
fototerapia
12 sierpnia, 2022
Fototerapia – na czym polega terapia światłem? Wskazania i przeciwskazania

Fototerapia to metoda lecznicza znana już od bardzo dawna, jednak dopiero współczesne technologie i profesjonalne urządzenia…

Blog
infuzja wypadanie włosów
21 lipca, 2022
Infuzja tlenowa a wypadanie włosów

Problem łysienia czy wypadania włosów może dotyczyć wielu osób niezależnie od płci czy wieku. Chcąc wyeliminować…