EMI na marcowych eventach w Warszawie

Pierwsza połowa marca zapowiada się nam wyjątkowo pracowicie. Weźmiemy udział w dwóch prestiżowych eventach: XX Kongres stowarzyszenia lekarzy dermatologów estetycznych oraz 31. Targi BEAUTY FORUM 2019. Odliczamy dni.

W czasie drugiego weekendu marca Warszawa stanie się centrum świata branży beauty. Odbędą się wówczas dwa eventy, w których warto wziąć udział z uwagi na ciekawy program, możliwość poznania najnowszych trendów i wysłuchania autorytetów.

 XX KONGRES STOWARZYSZENIA LEKARZY DERMATOLOGÓW ESTETYCZNYCH

Ten Międzynarodowy Kongres Dermatologii Estetycznej i Anti-Aging organizowany jest przez Zarząd Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych. Określany jest jako największe i najważniejsze wydarzenie w swojej branży. Podczas 3 dni uczestnicy będą mieli możliwość zapoznania się z nowościami, ale przede wszystkim do pogłębienia wiedzy i wymiany doświadczeń. Poruszone zostaną zagadnienia teoretyczne oraz pokazy technik zabiegowych. Wysoki poziom merytoryczny zapewnią wykłady najlepszych specjalistów z kraju i ze świata. Na Kongresie tradycyjnie przewidziano też udział wystawców, którzy przedstawią bogatą ofertę produktów wykorzystywanych w codziennej praktyce lekarskiej. Wśród nich pojawimy się także i my na stoisku nr 54. Uczestnikami Kongresu mogą być wyłącznie lekarze i studenci medycyny.

Termin: 8-10.03.2019

Miejsce: Double Tree by Hilton Hotel, Warszawa

Nasze stoisko: nr 54

Szczegóły wydarzenia: www.kongres.dermatologia-estetyczna.pl

31. Targi BEAUTY FORUM 2019

Targi BEAUTY FORUM uznawane są za najważniejszą imprezę dla profesjonalistów z branży beauty w Polsce. Wydarzenie łączące biznes, edukację i moc atrakcji w kompleksowy program zapewniający szerokie możliwości rozwoju osobom związanym z branżą kosmetyczną. Program i oferta targów zostały zaplanowane w taki sposób, by odpowiadały na potrzeby doświadczonych fachowców i przedstawicieli świata kosmetyki, właścicieli firm i gabinetów, ale również osób planujących rozpoczęcie aktywności zawodowej w branży, w tym studentów i uczniów. To miejsce, w którym firmy kosmetyczne prezentują swoje najnowsze trendy, produkty i zabiegi. Nie zabraknie tam naszego stoiska, na którym i my będziemy prezentować i inspirować.

Termin: 9-10.03.2019

Miejsce: Centrum Targowo-Kongresowym GLOBAL EXPO, Warszawa

Wydarzenie: Spotkajmy się na 31. Targach Beauty Forum 2019

Szczegóły wydarzenia: www.wiosna.beauty-fairs.com.pl

Archiva

Esthetic Medical Innovation 2022 | Projekt i wykonanie Norten.pl