Aktualności

Kategorie

Tagi

Archiwa

Dodano: 16 września, 2018
Kongres Medycyny Estetycznej i Anti-Aging

EMI na XVIII Międzynarodowym Kongresie Medycyny Estetycznej i Anti-Aging

W dniach 27-30 września w Warszawie odbędzie się XVIII Międzynarodowy Kongres Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Wśród wystawców nie mogło zabraknąć Esthetic Medical Innovation.

Tegoroczna edycja kongresu to już 18. okazja do spotkania specjalistów, którzy kształtują branżę medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej. Prestiż jaki niesie udział w tym wydarzeniu jest wysoki, gdyż jest to najważniejszy i najstarszy event branżowy w Polsce oraz Europie Środkowo-Wschodniej. Wybitni naukowcy oraz doświadczeni praktycy z całego świata zjeżdżają się w jedno miejsce, by wymienić się doświadczeniami i poznać najnowsze rozwiązania i technologie.

Wśród poruszanych tematów znajdą się zarówno te powszechnie znane, a jednak wciąż budzące wiele emocji oraz te, które stanowią absolutną nowość w dziedzinie medycyny estetycznej. Zagadnienia dobrano w taki sposób, aby były interesujące zarówno dla młodych lekarzy, którzy dopiero rozpoczynają swoją działalność jak i tych doświadczonych, których bardziej interesują kwestie o wyższym poziomie zaawansowania. Nie zabraknie więc wykładów, rozmów i prezentacji dotyczących poszczególnych rozwiązań stosowanych w medycynie estetycznej, dermatologii, ginekologii estetycznej, chirurgii plastycznej, a nawet w medycynie ortomolekularnej. Eksperci przedstawią innowacyjne technologie zwiastujące zmiany, ulepszenia i oszczędności. Specjaliści dyskutować będą na temat aspektów prawnych wykonywania zawodu lekarza medycyny estetycznej oraz dotyczących go planów legislacyjnych. Poruszony zostanie również temat powikłań po zabiegach, z którym od czasu do czasu każdy lekarz ma do czynienia.

Kongres to doskonała okazja do zdobycia nowej wiedzy, ale też do zapoznania się z propozycjami firm, które na co dzień dostarczają rozwiązania do salonów urody i klinik estetycznych. Wśród wystawców zaprezentuje się również Esthetic Medical Innovation. Specjaliści EMI będą do dyspozycji uczestników Kongresu w firmowym workshopie.

W imieniu organizatorów ZAPRASZAMY!!!

Szczegółowe informacje dostępne na stronie WWW.ICAAM.PL

Zobacz podobne posty
Blog Inne Wydarzenia
19 grudnia, 2019
Zabiegi CRYOTSHOCK już dostępne w UNIDENT UNION Dental Spa

UNIDENT UNION Dental Spa to pierwsza klinika w Polsce, w której można już umówić się na…

Blog Inne Wydarzenia
6 grudnia, 2019
Byliśmy na otwarciu Revive Clinic w Miami

16. listopada w Miami miało miejsce oficjalne otwarcie nowej kliniki Krzysztofa Gojdzia – Revieve Clinic. Wzięliśmy…

Blog Wszystkie
CRYOTSHOCK
12 listopada, 2019
Wyróżnienie dla CRYOTSHOCK – INNOWACJA LNE

Drugi rok z rzędu otrzymaliśmy wyróżnienie na Międzynarodowych Targach i Kongresie LNE. Tym razem jury nagrodziło…