Konkurs „Słońce na mojej skórze”

konkurs

Powoli kończy się sezon na opalanie i kąpiele w morskiej wodzie. To czas, aby zadbać o swoją skórę, sprawdzić jak robią to inni i wygrać kosmeceutyki BE WHITE, które przywracają blask skórze. Zgłoszenia przyjmowane są do 2.09.

Koniec wakacji to jednocześnie okres wzmożonej pielęgnacji skóry, która przez ostatni okres wystawiona była na działanie wielu szkodliwych czynników. Opalanie, suche powietrze oraz morska woda z pewnością jej nie służą, dlatego warto dołożyć starań by przywrócić jej blask, gładkość i elastyczność.

Każda z nas ma swoje pielęgnacyjne rytuały, które niwelują negatywne skutki wakacyjnych wojaży widoczne na skórze. Kto zdecyduje się je zdradzić może wziąć udział w konkursie „Słońce na mojej skórze”. Oto zasady:

Konkurs organizowany jest na fan page’u Be Ceuticals Polska. Zadanie konkursowe polega na wpisaniu komentarza pod postem konkursowym, w którym uczestniczki zdradzą swoje sprawdzone sposoby na powakacyjną pielęgnację skóry (opis + zdjęcie).

Do wygrania ZESTAW kosmeceutyków BE WHITE: peelingujący żel oczyszczający 1% i pianka oczyszczająca 3%.

To innowacyjna linia specyfików gwarantujących widoczne rozjaśnienie Twojej cery i redukcję przebarwień. Szwajcarska formuła zapewnia jakość, bezpieczeństwo oraz efekty. Dowiedz się więcej na https://be-ceuticals.com.pl/be-white/

Zgłoszenia przyjmowane są w terminie 26.08 – 2.09. Wyniki zostaną ogłoszone do dnia 5.09.

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU!

Regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ
Archiva

Esthetic Medical Innovation 2022 | Projekt i wykonanie Norten.pl