Aktualności

Kategorie

Tagi

Archiwa

Dodano: 14 sierpnia, 2019
Lifting twarzy

Lifting twarzy

Gdy mowa o liftingu, zwykle wyobrażamy sobie ciało, tymczasem jednym z bardzo popularnych zabiegów jest lifting twarzy. Na czym polega? Kiedy się na niego zdecydować? Komu jest polecany? Warto to wiedzieć, kiedy chcemy odmłodzić twarz.

Na czym polega lifting twarzy?

Lifting twarzy to zabieg, którego celem jest poprawa owalu twarzy i nadanie jej młodszego wyglądu. Dokonuje się tego poprzez naciągnięcie obwisłej skóry. Choć pierwsze oznaki starzenia pojawiają się zwykle u 25-latek, dopiero po 40 roku życia stają się one dostrzegalne gołym okiem. Wówczas zaczynają nam przeszkadzać zmarszczki oraz bruzdy w okolicach oczu, ust i na czole. Niepożądany staje się nadmiar skóry w okolicy żuchwy, a zmieniony owal twarzy, kształt brwi i oczu podkreślają upływający czas. To właśnie te mankamenty urody ma zniwelować lifting twarzy.

Większość osób kojarzy ten zabieg z bolesnym doświadczeniem, koniecznością użycia skalpela, długą rekonwalescencją oraz wysokim kosztem. Rzeczywiście można dokonać liftingu twarzy metodą chirurgiczną, polegającą na odpowiednim nacięciu skóry i jej podniesieniu wraz z mięśniami twarzy. Wówczas efekt jest trwały, jednak ryzyko powikłań – duże. Na szczęście medycyna estetyczna oferuje alternatywę – zabiegi nieinwazyjne, wykonywane w technologii HIFU, na które decydują się kobiety w każdym wieku.

Jakie daje efekty?

Lifting twarzy to zabieg, który przynosi rewelacyjne efekty. Skóra zostaje podniesiona, zmarszczki ulegają redukcji, a sama twarz odzyskuje młodzieńczy wygląd. Takiego efektu nie da się osiągnąć stosując drogeryjne specyfiki przeciwzmarszczkowe, co sprawia, że wykonany w klinice lifting twarzy jest niezastąpiony. Należy jednak być świadomym, że efekty gwarantowane są jedynie przy wykorzystaniu najlepszego sprzętu. V-Max to innowacyjne urządzenie działające w technologii HIFU, które daje efekty już po pierwszym zabiegu. Wygładza zmarszczki, poprawia elastyczność skóry oraz jej ogólny wygląd. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu wysokiej zogniskowanej fali ultradźwiękowej. Energia cieplna HIFU o temperaturze 65 stopni Celsjusza dostarczana jest do poziomu SMAS skóry właściwej, stymulując wytwarzanie nowego kolagenu. Skutkiem takiego działania jest stopniowa poprawa jędrności do 3 miesięcy po zabiegu i długotrwałe utrzymywanie się efektu.

Lifting bez skalpela

Skuteczny lifting twarzy nie wymaga użycia skalpela, czego najlepszym dowodem jest V-Max HIFU. Warto wiedzieć, że za jego pomocą można dokonać liftingu owalu, policzków, szyi, czoła i dekoltu. Zabieg jest nieinwazyjny, a dzięki większej koncentracji energii w bardzo krótkich odstępach czasowych gwarantuje mniejsze odczucie bólu. Innowacyjna budowa głowic pozwala na dotarcie do każdego obszaru twarzy i wykonania zabiegu bardzo dokładnie. Zalecany jest kobietom w różnym wieku i przez cały rok, bez względu na nasłonecznienie. Można więc powiedzieć, że V-Max to uniwersalna propozycja dla każdego, kto myśli o liftingu twarzy.

Zobacz podobne posty
Blog
smart mirror
20 września, 2022
Analiza skóry – dlaczego warto ją zrobić?

Wizyty w drogeriach nie należą do łatwych zadań. Producenci oferują kosmetyki do pielęgnacji skóry tłustej, wrażliwej,…

Blog
fototerapia
12 sierpnia, 2022
Fototerapia – na czym polega terapia światłem? Wskazania i przeciwskazania

Fototerapia to metoda lecznicza znana już od bardzo dawna, jednak dopiero współczesne technologie i profesjonalne urządzenia…

Blog
infuzja wypadanie włosów
21 lipca, 2022
Infuzja tlenowa a wypadanie włosów

Problem łysienia czy wypadania włosów może dotyczyć wielu osób niezależnie od płci czy wieku. Chcąc wyeliminować…