Aktualności

Kategorie

Tagi

Archiwa

Dodano: 20 czerwca, 2019
Mediklinika

Mediklinika – nowa klinika autoryzowana

Na liście naszych klinika autoryzowanych pojawiła się Mediklinika – najdłużej świadcząca swoje usługi prywatna klinika w województwie zachodniopomorskim.

Mediklinika od lat współpracuje z wybitnymi specjalistami różnych dziedzin medycyny. Szeroki wachlarz usług zawiera rozmaite zabiegi, w tym wysokospecjalistyczne usługi medyczne. Nowością jest zabieg infuzji tlenowej Be Ceuticals, który dopełnia dotychczasową ofertę. Idea kliniki jest kompleksowa dbałość o zdrowie i urodę swoich pacjentów.

Personel Medikliniki szczyci się wieloletnim doświadczeniem, wiedzą i życzliwym nastawieniem do ludzkich problemów.  Każdy z pracowników wykazuje pełne zaangażowaniem w swoją pracę, co czyni to miejsce wyjątkowo bezpiecznym i przyjaznym dla pacjenta.

Klinika mieści się w pięknym, odrestaurowanym, zabytkowym budynku, otoczonym zielenią. Dogodne położenie kliniki w samym centrum miasta, bezpłatny parking, winda to dodatkowe atuty wyróżniające ją pośród innych prywatnych ośrodków w Szczecinie.

Dzięki bogatej ofercie usług medycznych możemy zadbać o Państwa zdrowie i urodę kompleksowo.

Zobacz podobne posty
Blog Inne
CryoT-shock
10 kwietnia, 2021
CryoT-shock, czyli moc szoku termicznego

 Innowacyjnym rozwiązaniem jest połączenie w jednej procedurze zabiegowej efektów biologicznych zarówno ciepła jak i zimna, czyli…

Blog Inne
szok termiczny
19 stycznia, 2021
Zastosowanie szoku termicznego i fali uderzeniowej w fizjoterapii

Zabiegi wykorzystujące zarówno wysokie jak i niskie temperatury są z powodzeniem wykorzystywane w fizjoterapii i rehabilitacji.…

Blog Inne
Lampa LED LPL
7 grudnia, 2020
Lampa LED LPL

Lampa LED LPL to najmocniejsza lampa Led dostępna na rynku, wyróżnia ją znacznie większa przenikalność promieni…