Otwieramy swój kanał na YouTube

Prowadzona przez nasz komunikacja w mediach społecznościowych została uzupełniona o nowy kanał w serwisie YouTube. Będziemy publikować tam materiały opisujące walory naszych nowych technologii i prezentujące nasze kliniki autoryzowane.

Nowoutworzony kanał w serwisie YouTube otwiera nowe możliwości komunikowania w mediach społecznościowych. Będzie to platforma, na której zaprezentujemy nasze nowe technologie i produkty. Przybliżymy ich zalety i możliwości. Wskażemy efekty, jakie gwarantują. Pokażemy też fragmenty nagrane podczas wykonywania zabiegów. Wszystko to w celu pełnej prezentacji naszych urządzeń.  

Do tej pory prowadziliśmy komunikację zewnętrzną za pośrednictwem firmowego fanpage’a na Facebooku. Pojawiały się tam informacje m.in. o naszych klinikach autoryzowanych, urządzeniach i produktach, których dystrybutorem jesteśmy, publikacjach prasowych, eventach branżowych, w których braliśmy udział oraz nagrodach, które otrzymaliśmy.  – YouTube stanowi dla nas nowy sposób komunikowania. Za pomocą filmów, chcemy prezentować poszczególne urządzenia i produkty w przystępnej formie. Naturalnie podkreślimy ich zalety i efekty, jakie przynoszą, a to wszystko we wnętrzach naszych autoryzowanych klinik, które rozmieszczone są na terenie całej Polski.

Kanał EMI na YouTube będzie miał dwa cele. Pierwszym jest wspomniana już prezentacja dystrybuowanych przez nas urządzeń. Drugim – prezentacja klinik autoryzowanych, które na co dzień oferują zabiegi wykonywane tymi urządzeniami. Publikowane materiały wideo będą więc pokazywać pracę maszyn w rzeczywistych warunkach. Szczególnie istotne będą wypowiedzi przedstawicieli klinik, którzy podzielą się swoją opinią na temat urządzeń, opowiedzą o swoich doświadczeniach w wykonywaniu zabiegów i opowiedzą o tym, jak zareagowali na nie pacjenci.

Pierwsze filmy są już dostępne na firmowym kanale Esthetic Medical Innovation – http://bit.ly/EMI_YOUTUBE

Zapraszamy do subskrypcji!

Archiva

Esthetic Medical Innovation 2022 | Projekt i wykonanie Norten.pl