Aktualności

Kategorie

Tagi

Archiwa

Dodano: 5 listopada, 2019

Spotkajmy się na Międzynarodowym Kongresie i Targach Kosmetologii LNE oraz JADE 2019

Listopad zapowiada się nam wyjątkowo ciekawie, a to za sprawą dwóch ważnych wydarzeń branżowych, na których można będzie nas spotkać i porozmawiać o nowościach w branży medycyny estetycznej. Zapraszamy na Międzynarodowe Kongresy i Targi Kosmetologiczne LNE oraz Jesienną Akademię Dermatologii Estetycznej 2019.

Jesień to intensywny czas w branży medycyny estetycznej. Gabinety przeżywają prawdziwe oblężenie pacjentek, które chcą zregenerować skórę po lecie lub uporać się z przebarwieniami spowodowanymi nadmiernym opalaniem. Ponownie wykonuje się zabiegi, z którymi należało się wstrzymać przez wzgląd na duże nasłonecznienie. Jesień to również okres, w którym odbywają się ważne eventy branżowe.

Międzynarodowe Kongresy i Targi Kosmetologiczne LNE to obowiązkowa pozycja dla każdej firmy związanej z medycyną estetyczną. Dd ponad 20 lat tysiące profesjonalistów z branży beauty inspiruje się tam najnowszymi nowinkami, technologiami i rozwiązaniami. Tegoroczna, jubileuszowa edycja odbędzie się w dniach 9-10 w Krakowie. Dla uczestników przygotowano 10 sesji edukacyjnych i 90 wykładów oraz pokazów praktycznych. Na targach pojawi się 600 marek z Polski i świata, które zaprezentują swoje premiery i oferty specjalne. Obecnych będzie przeszło 220 wystawców, w tym najlepsze firmy z branży beauty oraz 100 ekspertów z Polski, Wielkiej Brytanii, Hiszpani, Kanady, Ukrainy, Francji, Włoch i USA. Organizatorzy rokrocznie dokładają starań, by każda edycja przygotowana była na najwyższym poziomie, o czym nie raz mogliśmy przekonać się osobiście. W tym roku na naszym stoisku będziemy prezentować nowości – THERMOLOGIE i CRYOTSHOCK oraz nasze flagowe urządzenia – MIRACOOL, HIFU V-MAX, lampa LED lpl. Odwiedzających zapoznamy z preparatami kolagenowymi NITHYA oraz kosmeceutykami Be Ceuticals, których jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na terenie Polski.

Niespełna tydzień później, w dniach 15-16 listopada odbędzie się Jesienna Akademia Dermatologii Estetycznej 2019 – Spotkanie Praktyków (JADE 2019). W tegorocznej odsłonie konferencji uczestnicy wezmą udział w wielu warsztatach praktycznych oraz sesjach naukowych prowadzonych przez ekspertów z wieloletnim stażem. Wysoki poziom merytoryczny wydarzenia gwarantuje Komitet Naukowy złożony z czołowych polskich specjalistów i autorytetów z dziedziny dermatologii estetycznej. Nasz udział w tym wydarzeniu wiążemy z chęcią zapoznania się z najnowszymi zagadnieniami i trendami. Program uwzględnia, kilka tematów, które pozostają w obrębie naszych zainteresowań, w szczególności sesje: Odmładzanie twarzy, Nowe wyzwania i możliwości w dermatologii estetycznej, Przebarwienia – etiopatogeneza i metody terapii. Mamy nadzieję na solidną porcję wiedzy i inspiracji oraz możliwość zamiany kilku zdań z ekspertami w dziedzinie dermatologii estetycznej.

Zobacz podobne posty
Blog
smart mirror
20 września, 2022
Analiza skóry – dlaczego warto ją zrobić?

Wizyty w drogeriach nie należą do łatwych zadań. Producenci oferują kosmetyki do pielęgnacji skóry tłustej, wrażliwej,…

Blog
fototerapia
12 sierpnia, 2022
Fototerapia – na czym polega terapia światłem? Wskazania i przeciwskazania

Fototerapia to metoda lecznicza znana już od bardzo dawna, jednak dopiero współczesne technologie i profesjonalne urządzenia…

Blog
infuzja wypadanie włosów
21 lipca, 2022
Infuzja tlenowa a wypadanie włosów

Problem łysienia czy wypadania włosów może dotyczyć wielu osób niezależnie od płci czy wieku. Chcąc wyeliminować…