Wyślij zapytanie Cryotshock

Jesteś zainteresowana/y zakupem urządzenia? Napisz do nas.










Strona internetowa Cryotshock
Zapytaj o finansowanie KRC Med Finance

Cryotshock

Najnowsza technologia wyszczuplająca ciało, liftingująca twarz, zwalczająca cellulit.

Cryotshock to najnowsze i najbardziej innowacyjne urządzenie firmy PAGANI, które wpisuje się w ponad 70 letnią historię.

Urządzenie, które gwarantuje efekty

Smukłe, harmonijne, wyrzeźbione i zdrowe ciało to ideał każdej kobiety i mężczyzny. Cryotshock to najbardziej innowacyjne i profesjonalne rozwiązanie technologiczne, spełniające wszelkie wymogi bezpieczeństwa i skuteczności.. Nareszcie istnieje naukowo uzasadniona, bezinwazyjna odpowiedź na problem uporczywego tłuszczu, kiedy dieta i ćwiczenia nie wystarczają. Efekty widać już po kilku zabiegach. Bez bólu i okresu rekonwalescencji.
Poprzez naprzemienne stosowanie ciepła i zimna o różnej częstotliwości i przez różny czas Cryotshock umożliwia redukcję złogów tłuszczu i widoczność cellulitu oraz poprawia jędrność skóry. Liczba zabiegów różni się w zależności od pożądanych rezultatów i obszaru, na który stosowane są zabiegi.

Cryotshock zabieg kriolipolizy

Cryotshock to zdecydowany krok w kierunku wykorzystania procesów termokinetycznych w kontekście ciała. Cryotshock wykracza poza zasady i rezultaty znane z wykorzystania wszelkich innych urządzeń do krioterapii. To bezinwazyjna metoda, która nie jest tak agresywna, jak systemy podciśnieniowe czy urządzenia wykorzystujące azot w postaci gazowej. Cryotshock umożliwia naprzemienny przepływ ciepła i zimna w dynamiczny i kontrolowany sposób. Informacje są przekazywane w czasie rzeczywistym, umożliwiając kontrolę temperatury dla zwiększenia skuteczności i bezpieczeństwa.

Szok termiczny wywołany naprzemienną ekspozycją na zimno i ciepło stymuluje mechanizmy termoregulacyjne organizmu i drenaż, przyspieszając proces przemiany materii oraz, dzięki silnemu dotlenieniu miejscowemu, zmniejsza odczuwanie bólu, jednocześnie zwiększając wydzielanie endorfin. Fagocytoza jest naturalną reakcją organizmu polegającą na zmniejszaniu stanów zapalnych, rozluźnia mięśnie dzięki naprzemiennym fazom wazokonstrykcji i wazodylatacji.

Uwielbiamy odkrywać nowe horyzonty, wykorzystując wiedzę i twórcze pomysły do projektowania urządzeń, które oferują skuteczność w przystępnej cenie i wszechstronność, na którą czekałeś.

Wyłączny dystrybutor urządzenia Esthetic Medical Innovation www.estheticmedical.pl

Zalety
Wskazania
Specyfikacja techniczna

Esthetic Medical Innovation 2019 | Projekt i wykonanie Norten.pl