MIRACOOL KRIOLIPOLIZA

Zintegrowany system redukcji tłuszczu

Kriolipoliza urządzenie – V generacji

Miracool to unikalne i starannie dopracowane urządzenie do modelowania ciała. Miracool wykorzystuje trzy unikalne technologie: kriolipolizę- stymulację zimnem, elektrostymulację – która odbywa się na średniej i niskiej częstotliwości, oraz stymulację ciepłem w zakresie od 30 do 40 stopni Celcjusza.

Wskazania do zastosowania to przede wszystkim brzuch, boczki w tali i na biodrach, wylewające się fałdki tłuszczu, wałki tłuszczu na plecach, brzuchu, talii, ramionach i łydkach. Krótko mówiąc, urządzenie stosuje się we wszystkich partiach ciała, które mają tendencję do gromadzenia się nadmiaru tłuszczu oraz do bolesnego napięcia mięśni.

Urządzenie Miracool posiada 4 głowice, dzięki którym pokrywa 4 różne obszary. Co więcej, możliwe jest prowadzenie zabiegu u dwóch osób jednocześnie. Zaskakujący efekt urządzenia uzyskiwany jest dzięki wykorzystaniu jednocześnie trzech technologii. Pierwszy tydzień kriolipoliza + elektrostymulacja, drugi, trzeci i czwarty tydzień stymulacja ciepłem + elektrostymulacja. Cały proces powtarzamy trzy razy, przez trzy miesiące.

Na czym polega kriolipoliza?

To zaawansowana technologia bezinwazyjnego usuwania tłuszczu poprzez jego zamrażanie w zakresie temperatur od 0 do -15 stopni Celcjusza. Zaraz po zamrożeniu komórki tłuszczowe zaczynają się rozpuszczać, a uwolniony przez nie tłuszcz jest metabolizowany przez wątrobę. Według badań klinicznych, które przeprowadzono za pomocą ultrasonografu i ultradźwięków, średnia redukcja tkanki tłuszczowej dzięki tego rodzaju zabiegom wynosi aż 22,4 %.

Na czym polega elektrostymulacja?

Podobnie jak systematyczne i regularne ćwiczenia, tak samo skurczanie i rozluźnianie mięśni może działać korzystnie i wyrabiać mięśnie. Częstotliwość pracy urządzenia Miracool regulowana jest na poziomie od 150 do 750 Hz. Poziom częstotliwości dopasowywany jest w zależności od budowy ciała oraz poziomu tkani tłuszczowej pacjenta. W przypadku osób normalnej budowie ciała wystarcza częstotliwość około 400 Hz. W przypadku osób o bardzo szczupłej sylwetce częstotliwość należy zwiększać, natomiast u osób otyłych częstotliwość należy znacznie obniżyć. Elektrostymulacja pozwala na szybkie pozbycie się uszkodzonych komórek, w wyniku przyspieszonego metabolizmu.

Zalety
 • Apoptoza, czyli zaprogramowana śmierć komórki tłuszczowej
 • Kriolipoliza – rozbijanie tłuszczu pod wpływem zimna
 • Redukcja warstwy tłuszczowej – szczególnie w najbardziej newralgicznych miejscach
 • Elektrostymulacja mięśni
 • Zabieg termiczny przy temperaturze 40 stopni
 • Szybkie wydalanie martwych komórek z organizmu
 • Poprawiona figura, ukształtowana sylwetka
Wskazania

Modelowanie ciała i redukcja tkanki tłuszczowej w obszarach:

 • brzuch
 • talia
 • uda
 • łydki
 • ramiona
 • Redukcja tkanki tłuszczowej przy ginekomastii
 • Wzmocnienie i modelowanie mięśni

Funkcjonalna konstrukcja

Urządzenie Miracool dostępne jest w dwóch wersjach – 4 głowice, oraz 2 głowice. Obydwa urządzenia są bardzo poręczne, mają niewielkie rozmiary i zostały zaprojektowane w taki sposób, by nie zajmować zbyt wiele miejsca w gabinetach.

Specyfikacja techniczna

Miracool 4-głowicowy Miracool 2-głowicowy
Moc AC100 24V 50/60HZ AC100 240V 50/60HZ
Zakres próżni/podciśnienia Maksymalnie -350mmHg Maksymalnie -350mmHg
Temperatura chłodzenia -15°C ~ 5°C -10°C ~ 5°C
Temperatura grzania 35°C ~ 40°C 35°C ~ 40°C
Średnia i niska częstotliwość 250 ~ 700Hz 250 ~ 700Hz
Rozmiar 40x32x89 41x38x22
LCD 7-calowy kolorowy dotykowy wyświetlacz LCD 7-calowy kolorowy dotykowy wyświetlacz LCD
Waga netto 40kg 10kg
Maksymalne zużycie energii 360W 180W

Wypełnij formularz kontakowy, jeżeli jesteś zainteresowana/y urządzeniem MIRACOOL KRIOLIPOLIZA


  Strona internetowa MIRACOOL KRIOLIPOLIZA

  Esthetic Medical Innovation 2022 | Projekt i wykonanie Norten.pl