SINESON NAJNOWSZY SYSTEM RF

Rewolucyjne urządzenie dla medycyny estetycznej, ginekologii i rehabilitacji.

Najmocniejszy system RF do użytku profesjonalnego
lifting twarzy & modelowanie sylwetki & wypadające włosy & fizjoterapia

Innowacyjna technologia RET/CET & MULTIPOLAR

Zastosowana technologia i przebieg zabiegu

inspiracje roku 2019

Przełomowa, opatentowana i potwierdzona wieloma badaniami klinicznymi technologia, która działa w sposób zgodny w fizjologią człowieka – biostymuluje odnowę tkanek na poziomie komórkowym.

Urządzenie SINESON wykorzystuje technologię fali radiowej o częstotliwości 470kHz, która stymuluje równowagę jonową potencjału elektrycznego tkanek.

Sineson – maksymalizuje aktywność metaboliczną wszystkich komórek ciała – wydobywa z nich 100% możliwości.

Zastosowany zakres częstotliwości fali radiowej pozwala na uzyskanie spektakularnych efektów w niwelowaniu cellulitu, wyraźnym wyszczuplaniu i modelowaniu sylwetki ze szczególnym uwzględnieniem ramion, brzucha, bioder, pośladków i ud, redukcji drugiego podbródka, niwelowaniu zmarszczek i ujędrnianiu skóry twarzy, szyi, dekoltu i ciała. Przyczynia się do neokolagenezy, aktywuje fibroblasty i wpływa bezpośrednio na włókna kolagenowe.
Ten unikalny zakres fal można wykorzystać także w pracy ze świeżymi bliznami, w celu przyspieszenia gojenia np. po operacjach plastycznych w obrębie powiek, twarzy czy ciała, w przypadku występowania trądziku i innych stanów zapalnych na skórze oraz występowania w obszarze zabiegowym bólu.

Przełomem w technologii SINESON jest możliwość bezpiecznego wykonania zabiegu na grupach pacjentów z chorobą nowotworowa oraz z chorobami autoimmunologicznymi

Zabieg polega na opracowywaniu obszaru zabiegowego dwoma innowacyjnymi głowicami urządzenia. Podczas zabiegu odczuwalne jest jedynie przyjemne ciepło.

Efekty

Efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu! W celu osiągnięcia trwałych rezultatów zalecamy wykonanie serii 4-10 powtórzeń.

Innowacyjność technologii SINESON przejawia się również skróceniem czasu oczekiwania na optymalne efekty zabiegu – można go powtarzać nawet codziennie, co sprawia, że osiągnięcie wymarzonej sylwetki, czy redukcja zmarszczek jest możliwe znacznie szybciej!


Wyślij zapytanie SINESON NAJNOWSZY SYSTEM RF

Jesteś zainteresowana/y zakupem urządzenia? Napisz do nas.  [fm_checkbox label="Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Esthetic Medical Innovation sp. z o.o. moich danych osobowych w celu przesyłania mi informacji handlowych na wskazany powyżej adres e-mail."]


  Strona internetowa SINESON NAJNOWSZY SYSTEM RF
  Zalety

  Zwiększenie ilości dostarczanego O2
  Zwiększenie ilości dostarczanych składników odżywczych
  Pobudzenie układu odpornościowego
  Przyspieszenie metabolizmu
  Usuwanie odpadów z tkanek
  Spalanie tkanki tłuszczowej
  Przebudowa kolagenu
  Leczenie otyłości
  Zabiegi dla zdrowia i urody

   

  Wskazania

  Zabiegi na twarz: lifting skóry, redukcja zmarszczek, normalizacja skóry, trądzik.

  Zabiegi na ciało: modelowanie ciała, redukcja wiotkości skóry, redukcja rozstępów, cellulit, redukcja tkanki tłuszczowej.

  Wypadające włosy: zapobieganie wypadaniu i pobudzanie wzrostu włosów

  Zabiegi z zakresu rehabilitacji i leczenia bólu są stosowane praktycznie we wszystkich jednostkach chorobowych i dysfunkcyjnych narządu ruchu, redukcja bólu, obrzęków, przyspieszenie naturalnych procesów gojenia, wspomaganie elastyczności, optymalizacja zakresów ruchu, leczenie urazów mięśniowo-powięziowych.

  Specyfikacja techniczna

  Moc wyjściowa 300W
  Częstotliwość 470KHZ
  Wyświetlacz 7-calowy wyświetlacz dotykowy
  Wymiary 397 x 370 x 200mm
  Waga 12 kg

   

  MOC WYJŚCIOWA 300W 
  Stabilna, wysoka moc wyjściowa umożliwia bezpieczne i skuteczne przeprowadzenie zabiegu niezależnie od wielkości elektrod.
  W związku z brakiem nagłego spadku temperatury nawet przy RET 80mm możliwe jest bezpieczne i skuteczne przeprowadzenie zabiegu przy zastosowaniu wysokiej mocy.

  IDEALNA CZĘSTOTLIWOŚĆ 470KHZ
  Udowodniona klinicznie skuteczność tej częstotliwości w przypadku regeneracji kolagenu.
  Jest to częstotliwość zapewniająca zarówno szybki jak i długotrwały efekt liftingu.

  NIEISKRZĄCY APARAT
  Aparat posiada system wykrywający iskry, który gwarantuje przeprowadzanie zabiegów w bezpieczny sposób.

  Esthetic Medical Innovation 2021 | Projekt i wykonanie Norten.pl