Fala uderzeniowa / akustyczna
Nieinwazyjne rozwiązanie na niedoskonałości, cellulit i zalegającą tkankę tłuszczową. Skuteczny w leczeniu bólu i stanu zapalnego.
Umów pokaz Tu wykonasz zabieg

STARWAVE urządzenie

STARWAVE to idealne urządzenie do terapii falami uderzeniowymi zaprojektowane specjalnie dla fizjoterapeutów, kosmetologów i lekarzy medycyny estetycznej, szukających skutecznego urządzenia, które może być używane z zachowaniem wygody i bezpieczeństwa pacjenta.

W tym zakresie STARWAVE zapewnia wszelkie korzyści wyspecjalizowanego produktu, w pełnej zgodności z parametrami energii i skutecznością metodologii w ramach konkretnych umiejętności fizjoterapeuty i lekarza, który może pracować swobodnie i niezależnie w profesjonalnym ambulatorium, bez żadnych ograniczeń potencjału, skuteczności i wydajności, a także korzyści metody, która ugruntowała swoją pozycję i przynosi potencjalne korzyści w fizjoterapii.

STARWAVE jest urządzeniem emitującym promieniowe, nieogniskowe fale uderzeniowe; ma kompaktowy rozmiar, odpowiednie poziomy energii, które można skutecznie wykorzystać w wielu różnych patologiach przy zachowaniu komfortu pacjenta i bez znaczących skutków ubocznych ani działań niepożądanych.

Innowacja

Innowacyjne urządzenie, które gwarantuje skuteczne podejście terapeutyczne

Terapia falami uderzeniowymi zasadniczo zmieniła ogólne podejście w przypadku wielu zaburzeń układu mięśniowo-szkieletowego. Dziś, dzięki STARWAVE, to nowe podejście terapeutyczne staje się coraz bardziej dostosowane do potrzeb i wiedzy w zakresie fizjoterapii.

Terapia falami uderzeniowymi okazała się szczególnie skuteczna w leczeniu patologii ścięgien, zapalenia kaletki, w ogólnej stymulacji naprawy tkanek, w których przekrwienie i miejscowa waskularyzacja odgrywają ważną rolę, a stymulacja mechaniczna przynosi ulgę w bólu. Korzyści terapeutyczne wiążą się ze zmniejszeniem napięcia mięśniowego i regeneracją funkcjonalną, zmniejszeniem bólu i przywróceniem normalnego stanu fizjologicznego.

Ból i stan zapalny

Skuteczny w leczeniu bólu i stanu zapalnego

Przekrwienie i unaczynienie

Zasadnie można uważać, że rewaskularyzacja powinna być związana z neokapilarogenezą wynikającą z odbudowy błony podstawnej i z powodu przepływu komórek śródbłonka do przestrzeni śródmiąższowych. Dlatego też ułatwia i przyspiesza zmiany metaboliczne w takich tkankach, stymulując procesy naprawcze i elastyczność tkanki miękkiej.

Działanie przeciwbólowe

Działanie nocyceptorów ze zmianą komórek błony zdolną uniknąć potencjalnego działania powodującego ból. Hamowanie dośrodkowego przewodzenia bólu z powodu impulsów ciśnienia nad nocyceptorami. Aktywacja i dostarczanie endorfin i enkefalin zmniejszających odczuwanie bólu.

Wyrzeźbij swoją sylwetkę

Rzeźbienie sylwetki!

STARWAVE w medycynie estetycznej został opracowany w celu zmniejszania cellulitu i nadmiaru tkanki tłuszczowej. Shock-Waves wywołuje wibracje mechaniczne tkanki łącznej w konkretnych obszarach ciała, poprawiając wygląd skóry. STARWAVE, w rękach ekspertów – dobrych operatorów, staje się „dłutem” rzeźbiarza, który dopracowuje swoją rzeźbę do perfekcji.

Dowody z całego świata potwierdzają skuteczność fal uderzeniowych w leczeniu niektórych powszechnych niedoskonałości, takich jak zalegająca tkanka tłuszczowa, cellulit, zatrzymywanie płynów, elastyczność i napięcie skóry. Rozbijanie i rozpuszczanie utwardzonej tkanki łącznej, a w konsekwencji redukcja podskórnej tkanki tłuszczowej, nie jest wynikiem podania leków, lecz energii mechanicznej i mikromasażu koncentrującego się na głębokości 4 cm – warstwy, w której znajduje się cellulit.

Usuwanie nadmiaru płynów i produktów ubocznych przemiany materii odbywa się poprzez naturalne ponowne wchłanianie w układzie limfatycznym; Shock-Waves powodują zwiększenie przepuszczalności skóry, przygotowując ją do zastosowania żelu antycellulitowego lub innych substancji.

Rozwiązanie nieinwazyjne

Nieinwazyjne rozwiązanie na niedoskonałości, cellulit i zalegającą tkankę tłuszczową

Udowodniono, że STARWAVE wykazuje swoją maksymalną skuteczność dzięki mikromasażowi.

 • Wpływ metaboliczny: poprzez zwiększenie przepuszczalności błony, która ułatwia wymianę metaboliczną, przyspieszając metabolizm i zużycie kalorii.
 • Wpływ krążeniowy: ciepło, które pochodzi z przekrwienia, jakie działanie mechaniczne może wytwarzać w ludzkim ciele, poprawiając przepływ krwi.
 • Wpływ fibrynolityczny: leczenie „mikro-masażem” potrafi zniszczyć zwłókniałą tkankę. Dzieje się tak na skutek oddziaływania fal piezoelektrycznych i mechanicznych, które wywołuje efekt kawitacji fali akustycznej, na który składa się szerokość impulsu i częstotliwość fal uderzeniowych.
 • Utwardzanie: działanie mechaniczne, z tkanki powierzchniowej, powoduje bardzo silną stymulację tkanki łącznej i kolagenu. Taka stymulacja zapewnia dużą poprawę estetyki i elastyczności skóry.
Najlepsza wersja ciebie

Żegnaj tłuszczu i cellulicie!

Wykorzystanie fal uderzeniowych opiera się na wibracjach mechanicznych zdolnych do przenoszenia się na tkanki ludzkiego ciała w postaci fal akustycznych. Jedną z najważniejszych cech fal akustycznych jest proces kawitacji.

Leczenie falami uderzeniowymi to nie tylko zabieg na cellulit. Jest ono skutecznie stosowane w leczeniu wad estetycznych skóry, wyglądu, zwiotczenia skóry, obrzęków natury estetycznej.

STARWAVE jest skuteczne w leczeniu tłuszczu ze względu na zdolność do poprawy krążenia miejscowego, które stymuluje skórę właściwą o strukturze sprężystej, a zatem ujędrnia skórę, pomaga w drenażu substancji wydalanych do płynu tkankowego, zmienia konfigurację i strukturę statyczną komórek tłuszczowych dzięki kawitacji, zwiększa przepuszczalność błony w celu wprowadzenia specjalnych substancji medycznych zdolnych do rozbijania tkanki tłuszczowej.

Głównym celem jest poprawa estetyki skóry, zwiększenie elastyczności i atrofia różnych tkanek; oczywiście w celu zmniejszenia obrzęku i zatrzymania płynów, które pacjent może odczuwać jako ból i męczenie.

Komfort i niezawodność

Zaprojektowany, by zapewniać komfort i łatwą obsługę

STARWAVE jest wyposażone w opatentowane aplikatory do skutecznego, ale jednocześnie minimalnie agresywnego leczenia.

Aplikator zaprojektowany przez PAGANI składa się ze specjalnego obszaru promieniującego; energia przenika z obszaru promieniującego do tkanki pacjenta. Możliwości transmisji aplikatora było testowane w laboratorium specjalistycznym należącym do spółki Breda, jednym z najbardziej kompetentnych ośrodków współpracujących z Uniwersytetem w Mediolanie. Każdy aplikator został przetestowany pod kątem głębokości penetracji i dostarczonej energii przy użyciu symulacji różnych tkanek ciała.

Ergonomiczny aplikator

Lekki i ergonomiczny aplikator zapewnia wygodną obsługę podczas zabiegu. Przyciski sterowania zintegrowane z aplikatorem umożliwiają praktyczne regulowanie dostarczanej energii i częstotliwości.

Długi okres eksploatacji i minimalna konserwacja. Uchwyt została zaprojektowany tak, by zapewniać jakość i trwałość. Każdą część uchwytu można poddawać konserwacji oraz, w razie potrzeby, wymienić. Dzięki taniej konserwacji i serwisowi posprzedażowemu STARWAVE stanie się twoim największym pomocnikiem.

Efektywna energia

Efektywna energia mechaniczna

Energia mechaniczna jest absorbowana przez tkankę i maleje wraz ze wzrostem odległości od miejsca aplikacji. Nacisk mechaniczny wywołuje reakcje w tkankach, które mają pozytywny wpływ na wiele dolegliwości ortopedycznych i neurologicznych.

Terapia falami uderzeniowymi jest stosowana z powodzeniem w fizjoterapii na całym świecie. Dzięki STARWAVE PAGANI oferuje obecnie system, który łączy wszystkie zalety zastosowania w kompaktowej formie przy niższych kosztach operacyjnych i kosztach pobocznych, łatwy w użyciu i do aplikowania z maksymalną elastycznością i mobilnością.

Umów pokaz / Wyślij zapytanie Star Wave

Jesteś zainteresowana/y zakupem urządzenia? Chcesz umówić pokaz? Napisz do nas.
  Zalety

  Stymuluje naturalny proces gojenia się tkanek, zmniejsza ból i stan zapalny

  Najważniejsze efekty terapii falami uderzeniowymi to:

  • Stymulacja i przyspieszenie procesu gojenia się tkanek miękkich (mięśnie i ścięgna);
  • Wpływ stanów metabolicznych tkanek biologicznych na stymulację działań przeciwzapalnych i przeciwbólowych;
  • Pobudzony proces naprawy kolagenu w celu stymulacji odbudowy kości;
  • Zapewnia dodatkową możliwość terapeutyczną wszystkim pacjentom, którzy nie czerpali żadnych korzyści ze wszystkich najbardziej tradycyjnych metod terapeutycznych;
  • Zapewnia terapeutyczną możliwość uniknięcia operacji.
  • Skuteczny w leczeniu bólu i stanu zapalnego

  Pagani Touch

  Pagani touch control plus

  PAGANI Touch Control Plus z ekranem o przekątnej 10,1 cala zajmuje zaszczytne miejsce na górze urządzenia STARWAVE.
  Dzięki temu, że urządzenie ma niewiele przycisków i wyjątkowo wygodny interfejs, operator może skupić się na zabiegu, a korzystanie z urządzenia jest intuicyjne i proste.

  Asystent głosowy i przyłącza zewnętrzne
  System jest wyposażony w asystenta głosowego, który pomaga operatorowi w wyborze wszystkich funkcji, jak również gniazda na klucz USB i kartę SD, umożliwiające dodanie logo każdego ośrodka oraz zdjęć sprzed zabiegów i po ich wykonaniu.

  Informacje i filmy szkoleniowe
  W przypadku każdego typu zabiegów w Touch Control Plus dostępne są dwa przyciski: przycisk INFO, umożliwiający operatorowi uzyskanie i odsłuchanie informacji i sugestii przy użyciu asystenta głosowego, oraz przycisk VIDEO, umożliwiający operatorowi odtworzenie filmu ukazującego prawidłowy sposób wykonania wybranego zabiegu.

  Pamięć

  Twoja wirtualna pamięć

  Oprócz ręcznej konfiguracji STARWAVE oferuje trzy inne możliwości:

  • obszerna biblioteka zaprogramowanych ustawień dla kobiet i mężczyzn
  • spersonalizowane pamięci
  • baza danych Klienta

   

  Do bazy danych klienta można wprowadzić dane osobowe każdego klienta oraz informacje istotne w kontekście zabiegów, jak również informacje o wynikach każdego zabiegu. Porównując informacje przed zabiegiem i po nim uzyskasz pełen raport, ukazujący w przejrzysty sposób wszelkie rezultaty. Oprócz obwodu i BMI można również dodać zdjęcia sprzed kuracji i po jej przeprowadzeniu.

  Standard Star

  Standardowe akcesoria star

  Wszystkie akcesoria do STARWAVE cechuje ta sama wysoka jakość i staranność wykonania. Wszystkie zostały zaprojektowane tak, aby urządzenie STARWAVE było bardziej komfortowe i wszechstronne, odpowiadając na potrzeby każdego użytkownika.

  Tu możesz wykonać zabieg Star Wave