THERMOLOGIE ENDERMOLOGIA

Nowa jakość w zabiegach drenujących i wyszczuplających ciało!

Endermomasaż (endermologia) z wykorzystaniem energii cieplnej, podciśnienia oraz światła LED z elementami refleksologii. Inspirowany azjatyckimi rytuałami pielęgnacyjnymi.

Terapia  polega na masowaniu całego ciała poprzez określone ruchy za pomocą ergonomicznych głowic emitujących ciepło i zasysających skórę (vacum). Dodatkowo zastosowane światło led ujędrnia skórę, przywracając jej właściwe napięcie i zdrową kondycję.

Thermologie generuje intensywne i zarazem przyjemne ciepło co powoduje rozszerzenie naczyń krwionośnych oraz szereg procesów z tym związanych jak  odżywienie skóry,  detoksykację, dotlenienie i poprawę metabolizmu. Jest to wyróżnik rynkowy wśród tego typu urządzeń drenujących ciało. Zastosowane w urządzeniu vacum jest indywidualnie dostosowywane pod kątem siły działania w zależności od kondycji skóry, wieku pacjenta oraz efektów jakie chcemy osiągnąć.

Zasada terapii cieplnej

Jeśli zastosuje  się wysoką temperaturę. W tkance poddanej zabiegowi rozszerzają się naczynia krwionośne, tym samym więcej tlenu i składników odżywczych dociera do opracowywanych tkanek, zwiększa się przepuszczalność naczyń włosowatych, żył i krążenia limfatycznego, a neurotransmisja bólu zmniejsza się, co prowadzi do mniejszego bólu. Zwiększa się zatem efektywność zabiegu na poziomie drenażu limfatycznego, odżywienia i ujędrnienia skóry.

Urządzenie do endermologii

Zabieg endermologii polecany do wykonywania w ośrodkach spa (łączy głęboką relaksację z fizjoterapią) oraz profesjonalnych gabinetach zabiegowych (jako zabieg wyszczuplający, drenujący i antycellulitowy).

Wykonujemy go w 2 wersjach: przy użyciu oliwki lub w ubranku do endermologii w zależności od potrzeb skóry pacjenta.
W jednej i w drugiej wersji zabieg trwa 45 min. + dodatkowo płatne focusy 10 min. na wybrane partie ciała.

Zalety
 • urządzenie do masażu,
 • urządzenie do endermologii,
 • urządzenia endermologia,
 • sprzęt do endermologii,
 • sprzęt do masażu,
 • thermologie
Wskazania
Specyfikacja techniczna

Wyślij zapytanie THERMOLOGIE ENDERMOLOGIA

Jesteś zainteresowana/y zakupem urządzenia? Napisz do nas.  [fm_checkbox label="Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Esthetic Medical Innovation sp. z o.o. moich danych osobowych w celu przesyłania mi informacji handlowych na wskazany powyżej adres e-mail."]


  Strona internetowa THERMOLOGIE ENDERMOLOGIA

  Esthetic Medical Innovation 2022 | Projekt i wykonanie Norten.pl