Wyślij zapytanie THERMOLOGIE ENDERMOLOGIA

Jesteś zainteresowana/y zakupem urządzenia? Napisz do nas.


Strona internetowa THERMOLOGIE ENDERMOLOGIA
Zapytaj o finansowanie KRC Med Finance

THERMOLOGIE ENDERMOLOGIA

Nowa jakość w zabiegach drenujących i wyszczuplających ciało!

Endermomasaż (endermologia) z wykorzystaniem energii cieplnej, podciśnienia oraz światła LED z elementami refleksologii. Inspirowany azjatyckimi rytuałami pielęgnacyjnymi.

Terapia  polega na masowaniu całego ciała poprzez określone ruchy za pomocą ergonomicznych głowic emitujących ciepło i zasysających skórę (vacum). Dodatkowo zastosowane światło led ujędrnia skórę, przywracając jej właściwe napięcie i zdrową kondycję.

Thermologie generuje intensywne i zarazem przyjemne ciepło co powoduje rozszerzenie naczyń krwionośnych oraz szereg procesów z tym związanych jak  odżywienie skóry,  detoksykację, dotlenienie i poprawę metabolizmu. Jest to wyróżnik rynkowy wśród tego typu urządzeń drenujących ciało. Zastosowane w urządzeniu vacum jest indywidualnie dostosowywane pod kątem siły działania w zależności od kondycji skóry, wieku pacjenta oraz efektów jakie chcemy osiągnąć.

Zasada terapii cieplnej

Jeśli zastosuje  się wysoką temperaturę. W tkance poddanej zabiegowi rozszerzają się naczynia krwionośne, tym samym więcej tlenu i składników odżywczych dociera do opracowywanych tkanek, zwiększa się przepuszczalność naczyń włosowatych, żył i krążenia limfatycznego, a neurotransmisja bólu zmniejsza się, co prowadzi do mniejszego bólu. Zwiększa się zatem efektywność zabiegu na poziomie drenażu limfatycznego, odżywienia i ujędrnienia skóry.

Urządzenie do endermologii

Zabieg endermologii polecany do wykonywania w ośrodkach spa (łączy głęboką relaksację z fizjoterapią) oraz profesjonalnych gabinetach zabiegowych (jako zabieg wyszczuplający, drenujący i antycellulitowy).

Wykonujemy go w 2 wersjach: przy użyciu oliwki lub w ubranku do endermologii w zależności od potrzeb skóry pacjenta.
W jednej i w drugiej wersji zabieg trwa 45 min. + dodatkowo płatne focusy 10 min. na wybrane partie ciała.

Zalety

urządzenie do masażu, urządzenie do endermologii, urządzenia endermologia, sprzęt do endermologii, sprzęt do masażu, thermologie

Wskazania
Specyfikacja techniczna

Esthetic Medical Innovation 2020 | Projekt i wykonanie Norten.pl