Aktualności

Kategorie

Tagi

Archiwa

Dodano: 30 lipca, 2019
emi logo

Współpracujemy z hotelami SPA

2019 rok wyznaczył nowy etap rozwoju, który postanowiliśmy realizować poprzez podjęcie współpracy z hotelowymi strefami wellness i SPA.

Dotychczas dystrybuowane przez nas urządzenia i produkty były dostępne w klinikach i gabinetach medycyny estetycznej. W największych miastach Polski można było więc skorzystać z zabiegu modelowania ciała V-Max HIFU, kriolipolizy za pomocą nagradzanego Miracool czy mezoterapii z wykorzystaniem produktów kolagenowych NITHYA. Seria szwajcarskich kosmeceutyków marki Be Ceuticals (do której należy również seria Be White) dostępna była dodatkowo w wielu salonach i punktach kosmetycznych, zlokalizowanych zarówno w większych, jak i mniejszych miasta Polski.

Zaplanowane zmiany w znacznym stopniu rozszerzą sieć dystrybucji oraz zwiększą dostępność naszych urządzeń i kosmeceutyków. Za sprawą podjętej współpracy z najlepszymi hotelami, mapa naszych autoryzowanych punktów obejmie wiele niewielkich, urokliwych miejscowości, w których ludzie pragną odnaleźć spokój i chwilę wytchnienia od miejskiego życia. Poszerzająca się oferta zabiegów pielęgnacyjnych dodatkowo zwiększy atrakcyjność takich miejsc.

Na chwilę obecną jesteśmy już po pierwszej serii rozmów z kluczowymi partnerami – hotelami SPA. Współpraca zapowiada się bardzo atrakcyjnie dla obu stron, co traktujemy jako zapowiedź nowych przyjaźni i wspólnych sukcesów.

Więcej szczegółów zdradzimy już wkrótce.

Zobacz podobne posty
Blog
smart mirror
20 września, 2022
Analiza skóry – dlaczego warto ją zrobić?

Wizyty w drogeriach nie należą do łatwych zadań. Producenci oferują kosmetyki do pielęgnacji skóry tłustej, wrażliwej,…

Blog
fototerapia
12 sierpnia, 2022
Fototerapia – na czym polega terapia światłem? Wskazania i przeciwskazania

Fototerapia to metoda lecznicza znana już od bardzo dawna, jednak dopiero współczesne technologie i profesjonalne urządzenia…

Blog
infuzja wypadanie włosów
21 lipca, 2022
Infuzja tlenowa a wypadanie włosów

Problem łysienia czy wypadania włosów może dotyczyć wielu osób niezależnie od płci czy wieku. Chcąc wyeliminować…