Współpracujemy z hotelami SPA

emi

2019 rok wyznaczył nowy etap rozwoju, który postanowiliśmy realizować poprzez podjęcie współpracy z hotelowymi strefami wellness i SPA.

Dotychczas dystrybuowane przez nas urządzenia i produkty były dostępne w klinikach i gabinetach medycyny estetycznej. W największych miastach Polski można było więc skorzystać z zabiegu modelowania ciała V-Max HIFU, kriolipolizy za pomocą nagradzanego Miracool czy mezoterapii z wykorzystaniem produktów kolagenowych NITHYA. Seria szwajcarskich kosmeceutyków marki Be Ceuticals (do której należy również seria Be White) dostępna była dodatkowo w wielu salonach i punktach kosmetycznych, zlokalizowanych zarówno w większych, jak i mniejszych miasta Polski.

Zaplanowane zmiany w znacznym stopniu rozszerzą sieć dystrybucji oraz zwiększą dostępność naszych urządzeń i kosmeceutyków. Za sprawą podjętej współpracy z najlepszymi hotelami, mapa naszych autoryzowanych punktów obejmie wiele niewielkich, urokliwych miejscowości, w których ludzie pragną odnaleźć spokój i chwilę wytchnienia od miejskiego życia. Poszerzająca się oferta zabiegów pielęgnacyjnych dodatkowo zwiększy atrakcyjność takich miejsc.

Na chwilę obecną jesteśmy już po pierwszej serii rozmów z kluczowymi partnerami – hotelami SPA. Współpraca zapowiada się bardzo atrakcyjnie dla obu stron, co traktujemy jako zapowiedź nowych przyjaźni i wspólnych sukcesów.

Więcej szczegółów zdradzimy już wkrótce.

Archiva

Esthetic Medical Innovation 2022 | Projekt i wykonanie Norten.pl