Wybieramy się na 39. KONGRES I TARGI LNE

Ostatnie dni marca upłyną nam pod znakiem kolejnej edycji kultowego wydarzenia dla profesjonalistów z branży beauty. Mowa o 39. Międzynarodowym Kongresie i Targach Kosmetologicznych LNE.

Na 30. i 31. marca zaplanowaliśmy swój udział w krakowskich targach branży beauty. To już kolejna edycja tego popularnego wydarzenia, którego organizatorzy przygotowali na ten rok wiele nowości. Sesje edukacyjne zostaną wzbogacone o sesję medical beauty. Jej program ustalono we współpracy ze świetnymi ekspertami z zakresu zabiegów estetycznych. Druga nowość to praktyczne workshopy dla profesjonalistów, czyli spotkania w 100% praktyczne, których uczestnicy zebrani w małe grupy będą mogli nabyć użytecznych umiejętności.

Cały program obejmuje:
– 8 sesji edukacyjnych,
– 9 workshopów,
– 32 prezentacje firmowe,
– 200 wystawców,
– 90 ekspertów (lekarzy, kosmetologów, trenerów).

Jak zwykle wiele uwagi poświęcono temu, by zapewnić uczestnikom maksymalną dawkę profesjonalnej wiedzy, zarówno teoretycznej, jak i praktycznej. Nie zabraknie więc inspirujących spotkań, rzeczowych przemówień i pouczającej praktyki.

My również mamy swój wkład w merytorykę Kongresu za sprawą stoiska, na którym prezentować będziemy swoje marki: V-MAX, Be Ceuticals, Miracool oraz CICU. Nasi eksperci służyć będą radą i informacją na temat naszych produktów i urządzeń. Chętnie podejmiemy też temat współpracy.

39. Międzynarodowy Kongres i Targi Kosmetologiczne LNE
Termin:
30-31.03.2019
Miejsce: EXPO KRAKÓW
Wydarzenie:link do naszego wydarzenia – Spotkajmy się na 39. Międzynarodowym Kongresie i Targach Kosmetologicznych LNE
Więcej szczegółów:www.kongres.lne.pl

Archiva

Esthetic Medical Innovation 2022 | Projekt i wykonanie Norten.pl