Aktualności

Kategorie

Tagi

Archiwa

Dodano: 12 listopada, 2019
CRYOTSHOCK

Wyróżnienie dla CRYOTSHOCK – INNOWACJA LNE

Drugi rok z rzędu otrzymaliśmy wyróżnienie na Międzynarodowych Targach i Kongresie LNE. Tym razem jury nagrodziło nowość w naszej ofercie – CRYOTSHOCK – innowacyjne urządzenie do kriolipolizy.

Po raz kolejny Kraków był miejscem spotkania całej branży beauty, która wzięła udział w jubileuszowej, 40. edycji Międzynarodowego Kongresu i Targów LNE. Podczas dwóch dni targowych, 9 i 10 listopada, gościli tam najwięksi eksperci medycyny estetycznej, lekarze, przedstawiciele najlepszych klinik i salonów kosmetycznych, producentów specjalistycznego sprzętu, dystrybutorzy oraz wszyscy miłośnicy piękna.

W programie tegorocznej edycji znalazło się wiele wykładów poprowadzonych przez specjalistów z Polski i ze świata. Uczestnicy mogli wziąć udział w praktycznych warsztatach MASTERCLASS, z kolei wystawcy prezentowali swoje atuty na stoiskach targowych. Wśród nich byliśmy także i my, co dało nam okazję do licznych spotkań z partnerami oraz rozmów o medycynie estetycznej i najnowszych technologiach, które można uznać za rewolucyjne.

W tym roku po raz ósmy przyznano wyróżnienia dla innowacyjnych rozwiązań, które pojawiły się na rynku. Spośród 51 zgłoszonych produktów jury wybrało 21, które wychodzą poza ramy dotychczasowych rozwiązań, wykorzystują najnowsze technologie i dzięki temu rozwijają branżę beauty i healthy aging. Z dumą możemy ogłosić, że jednym z takich produktów został CRYOTSHOCK – innowacyjne urządzenie wykorzystujące szok termiczny do liftingu i redukcji tłuszczu i cellulitu.

kriolipoliza

Zobacz film w naszym kanale YouTube – bit.ly/CRYOTSHOCK_FILM

Jury doceniło 3 główne atuty urządzenia:

  • bezinwazyjna metoda niwelująca problem uporczywej tkanki tłuszczowej opornej na dietę i ćwiczenia
  • aparat wykorzystuje naprzemienne, zróżnicowane stosowanie ciepła i zimna
  • umożliwia redukcję złogów tłuszczu i cellulitu oraz poprawia jędrność skóry – bez bólu i okresu konieczności rekonwalescencji

Więcej na jego temat zawarliśmy na naszej stronie – CRYOTSHOCK.

Jesteśmy jedynym dystrybutorem CRYOTSHOCK na Polskę, dlatego mieliśmy zaszczyt odebrać nagrodę na forum specjalnej gali, podczas której wyłoniono wszystkich laureatów.

W zeszłorocznej edycji tytuł INNOWACJE LNE przyznano MIRACOOL. To urządzenie do modelowania ciała, wykorzystujące trzy unikalne technologie: kriolipolizę, elektrostymulację oraz stymulację ciepłem. Więcej informacji na ten temat dostępnych jest TUTAJ.

Zobacz podobne posty
Blog
smart mirror
20 września, 2022
Analiza skóry – dlaczego warto ją zrobić?

Wizyty w drogeriach nie należą do łatwych zadań. Producenci oferują kosmetyki do pielęgnacji skóry tłustej, wrażliwej,…

Blog
fototerapia
12 sierpnia, 2022
Fototerapia – na czym polega terapia światłem? Wskazania i przeciwskazania

Fototerapia to metoda lecznicza znana już od bardzo dawna, jednak dopiero współczesne technologie i profesjonalne urządzenia…

Blog
infuzja wypadanie włosów
21 lipca, 2022
Infuzja tlenowa a wypadanie włosów

Problem łysienia czy wypadania włosów może dotyczyć wielu osób niezależnie od płci czy wieku. Chcąc wyeliminować…