Wyróżnienie dla Miracool

Innowacja 39. Kongresu i Targów LNE – oto wyróżnienie, jakie przyznano nam za Miracool. To urządzenie, które wykorzystuje nowe technologie i stanowi niezaprzeczalną innowację na rynku medycyny estetycznej.

W dniach 30 – 31.04 uczestniczyliśmy w 39. Kongresie i Targach LNE, które ściągnęły do Krakowa całą branżę beauty. Dwudniowy program wypełniły sesje edukacyjne, workshopy (tegoroczna nowość), prezentacje firmowe i wystąpienia ekspertów. Jednym z ważniejszych elementów całego eventu było przyznanie wyróżnień dla innowacyjnych rozwiązań, które pojawiają się na rynku.

W tym roku zostały one przyznane po raz siódmy. Tradycyjnie wyróżniono 21 innowacyjnych produktów, które eksplorują zdobycze nowych technologii, wykorzystują nowoczesne składniki i mają niezwykle oryginalne formuły. Do konkursowego Jury zaproszono ekspertów z zakresu chemii surowców kosmetycznych, biotechnologii i wykorzystania w praktyce nowoczesnej aparatury. Jak zawsze towarzyszyli im przedstawiciele zarówno polskiej, jak i francuskiej edycji LNE. Wspólnymi siłami utworzyli listę 21 najbardziej innowacyjnych produktów, które w nadchodzącym czasie będą wyznaczać kierunek rozwoju branży beauty i healthy aging. 

Esthetic Medical Innovation znalazła się wśród wyróżnionych firm. Uznanie przypadło nam za Miracool, urządzenie do modelowania ciała, wykorzystujące trzy unikalne technologie: kriolipolizę, elektrostymulację oraz stymulację ciepłem.

Więcej informacji o Miracool TUTAJ

Archiva

Esthetic Medical Innovation 2022 | Projekt i wykonanie Norten.pl