Aktualności

Kategorie

Tagi

Archiwa

Dodano: 5 kwietnia, 2019
miracool kriolipoliza

Wyróżnienie dla Miracool

Innowacja 39. Kongresu i Targów LNE – oto wyróżnienie, jakie przyznano nam za Miracool. To urządzenie, które wykorzystuje nowe technologie i stanowi niezaprzeczalną innowację na rynku medycyny estetycznej.

W dniach 30 – 31.04 uczestniczyliśmy w 39. Kongresie i Targach LNE, które ściągnęły do Krakowa całą branżę beauty. Dwudniowy program wypełniły sesje edukacyjne, workshopy (tegoroczna nowość), prezentacje firmowe i wystąpienia ekspertów. Jednym z ważniejszych elementów całego eventu było przyznanie wyróżnień dla innowacyjnych rozwiązań, które pojawiają się na rynku.

W tym roku zostały one przyznane po raz siódmy. Tradycyjnie wyróżniono 21 innowacyjnych produktów, które eksplorują zdobycze nowych technologii, wykorzystują nowoczesne składniki i mają niezwykle oryginalne formuły. Do konkursowego Jury zaproszono ekspertów z zakresu chemii surowców kosmetycznych, biotechnologii i wykorzystania w praktyce nowoczesnej aparatury. Jak zawsze towarzyszyli im przedstawiciele zarówno polskiej, jak i francuskiej edycji LNE. Wspólnymi siłami utworzyli listę 21 najbardziej innowacyjnych produktów, które w nadchodzącym czasie będą wyznaczać kierunek rozwoju branży beauty i healthy aging. 

Esthetic Medical Innovation znalazła się wśród wyróżnionych firm. Uznanie przypadło nam za Miracool, urządzenie do modelowania ciała, wykorzystujące trzy unikalne technologie: kriolipolizę, elektrostymulację oraz stymulację ciepłem.

Więcej informacji o Miracool TUTAJ

Zobacz podobne posty
Blog
smart mirror
20 września, 2022
Analiza skóry – dlaczego warto ją zrobić?

Wizyty w drogeriach nie należą do łatwych zadań. Producenci oferują kosmetyki do pielęgnacji skóry tłustej, wrażliwej,…

Blog
fototerapia
12 sierpnia, 2022
Fototerapia – na czym polega terapia światłem? Wskazania i przeciwskazania

Fototerapia to metoda lecznicza znana już od bardzo dawna, jednak dopiero współczesne technologie i profesjonalne urządzenia…

Blog
infuzja wypadanie włosów
21 lipca, 2022
Infuzja tlenowa a wypadanie włosów

Problem łysienia czy wypadania włosów może dotyczyć wielu osób niezależnie od płci czy wieku. Chcąc wyeliminować…