Wróć do kategorii

Lasery Frakcyjne

Lasery frakcyjne CO2

Moc odmładzania

Laser frakcyjny CO2 to wszechstronne urządzenie, które w krótkim czasie, w bezpieczny sposób przywraca skórze młodość. To niezbędne narzędzie pracy każdej profesjonalnej kliniki medycyny estetycznej. Jego działanie jest doceniane zarówno przez zadowolonych pacjentów jak i lekarzy oraz kosmetologów wykorzystujących laser frakcyjny w swoich gabinetach.

Laser frakcyjny wykorzystuje się jako skuteczne narzędzie do walki ze zmarszczkami, głębokimi rozstępami i bliznami. Dzięki niemu skóra odzyskuje młody wygląd i prawidłowe napięcie. Zabieg wykonywany laserem frakcyjnym to tzw. zabieg regeneracyjny, czyli taki, który odmładza w sposób naturalny, a więc realnie cofa oznaki starzenia, a nie tylko je maskuje.

Laser frakcyjny co2 efekty

Efekty, których należy się spodziewać po zastosowaniu lasera frakcyjnego są więcej niż zadowalające. To jeden z najskuteczniejszych sposobów na redukcję zmarszczek, przebarwień, blizn, rozstępów, porów i innych niedoskonałości. Świetnie radzi sobie z redukcją blizn potrądzikowych – żadna inna metoda nie daje tak spektakularnych efektów. Podczas zabiegu dochodzi do mikrouszkodzeń skóry. Następnie inicjowany jest proces zapalny, za sprawa którego skóra zostaje pobudzona do gruntownej
przebudowy.

MultiFrax
Pierwszy mobilny laser tulowy i erbowo-szklany

MultiFrax

Lasery co2

Laser frakcyjny – urządzenie to bardzo silne narzędzie w rękach wykwalifikowanego specjalisty. Stosowany w celu pozbycia się najróżniejszych problemów estetycznych okazuje się skuteczny w
wielu przypadkach, nie tylko w odmładzaniu. Laser frakcyjny CO2 daje efekty w postaci napięcia, rozjaśnienia i odświeżenia skóry oraz poprawy jej jakości. Ponadto pomaga redukować pory i blizny, usuwać przebarwienia oraz rozstępy, spłycać zmarszczki, nawilżać, wyrównywać koloryt,
zmniejszać przetłuszczanie i zwiększać elastyczność skóry. To urządzenie, które ma bardzo szerokie zastosowanie i daje rewelacyjne efekty w wielu różnych przypadkach. Polecane jest pacjentom, którzy borykają się z potrądzikowymi, pooparzeniowymi lub pourazowymi bliznami, a także starszym osobom, którym zależy na wizualnym odmłodzeniu.

Laser frakcyjny co2 wskazania

Cechą wyróżniającą działanie laserów frakcyjnych to imponująca trwałość efektów. Odmłodzenie skóry utrzymuje się aż przez kilka lat, podczas gdy blizny i rozstępy usuwane są bezpowrotnie. Wskazania do zabiegu laserem frakcyjnym to: blizny potrądzikowe, pooparzeniowe, pooperacyjne, rozstępy świeże oraz stare, bliznowce, głębokie zmarszczki, wiotkość skóry.

Warto pamiętać, że laser frakcyjny CO2 to urządzenie o dużej mocy, a zabieg polega na uszkadzaniu skóry. Konieczna jest więc bardzo dobra znajomość sprzętu i kwalifikacje do jej obsługi. Równie istotne jest, by urządzenie było najwyższej jakości od zaufanego dostawcy. Nasz sprzęt spełnia najwyższe standardy, jest bezpieczny i posiada dużą moc. Podobnie jak inne urządzenia z naszej oferty, został poddany szczegółowej weryfikacji pod kątem jakości i skuteczności. Do każdego lasera oferujemy profesjonalne przeszkolenie z zakresu jego obsługi oraz pełny serwis gwarancyjny. Skontaktuj się z nami w celu poznania szczegółów.

Esthetic Medical Innovation 2024 | Projekt i wykonanie Norten.pl