Lasery kosmetyczne

Dzisiejsza kosmetologia, jak i medycyna estetyczna nie może obejść się bez laserów kosmetycznych i medycznych. To zadecydowało o tym, że nasza oferta obejmuje urządzenia tego typu. Lasery kosmetyczne oraz lasery medyczne spotykane są w niewielkich salonach i wielkich klinikach, co
stanowi dowód ich popularności. Przyczyną z kolei jest ogromne zadowolenie pacjentów ze skuteczności zabiegów laserowych.

Lasery medyczne

Lasery zalicza się do kilku kategorii urządzeń przeznaczonych do wykonywania codziennych, standardowych zabiegów oraz tych bardziej zaawansowanych. Dają duże możliwości, pozwalają poszerzyć ofertę, wpływają za zadowolenie pacjentów z usług i podnoszą prestiż gabinetu. Dlatego lasery kosmetyczne i lasery medyczne uznawane są za najbardziej pożądane wyposażenie salonów i klinik medycyny estetycznej.

Istnieją różne rodzaje laserów, a wybór konkretnego sprzętu zależy przede wszystkim od zabiegów jakie mają być wykonywane za jego pomocą. Wykorzystanie lasera w medycynie estetycznej oraz kosmetologii jest bardzo szerokie, choć w obrębie zainteresowań pacjentów najczęściej pozostaje depilacja laserowa, redukcja przebarwień skórnych oraz usuwanie tatuaży.

MultiFrax
Pierwszy mobilny laser tulowy i erbowo-szklany

MultiFrax

Laser frakcyjny

Podejmując decyzję odnośnie wyboru lasera trzeba mieć na względzie przede wszystkim jego skuteczność i bezpieczeństwo. Pamiętając o popularności jaką cieszą się lasery medyczne, trzeba założyć, że będą w częstym, jeśli nie codziennym użyciu. Dlatego tak ważne jest, by urządzenie było w pełni niezawodne i jakościowe. Aby oferować bezpieczne zabiegi trzeba dysponować sprzętem sprawdzonym i zaawansowanym technologicznie. Mając to na uwadze zadbaliśmy o to, by dystrybuowane przez nas lasery kosmetyczne i lasery medyczne cechowały się wysokim stopniem jakości, ale też bezpieczeństwa użytkowania. Za ich pomocą można wykonać zabieg laserowej depilacji, usuwać różnego rodzaju przebarwienia, przeprowadzić terapię naczynkową, leczenie trądziku i inne. Laser kosmetyczny jak i laser medyczny może być również wykorzystany do zabiegu odmładzania i regeneracji uszkodzonej skóry np. do usuwania blizn. Zastosowana nowoczesna technologia gwarantuje wysoką skuteczność oraz możliwość przeprowadzenia bezbolesnego i bezpiecznego zabiegu.

Dystrybuowane przez nasz urządzenia typu: laser medyczny, laser kosmetyczny, a także laser frakcyjny pochodzą od naszych zagranicznych partnerów. Ścisła współpraca z nimi wynika z wysokiej jakości oferowanych sprzętów oraz najnowszej technologii, którą wykorzystują do ich produkcji. W ramach kompleksowej obsługi oferujemy profesjonalne szkolenie z zakresu obsługi naszych laserów oraz serwis gwarancyjny.

Esthetic Medical Innovation 2024 | Projekt i wykonanie Norten.pl