Wróć do kategorii

RF frakcyjny

Sposób na lifting skóry

Zdecydowana większość profesjonalnych gabinetów medycyny estetycznej ma na swoim wyposażeniu urządzenie RF frakcyjny. Bazuje ono na najnowszej technologii, służącej do liftingu skóry, która działa na zasadzie fali radiowej. Umożliwia przeprowadzenie radiofrekwencji (RF) – nowoczesnej, nieinwazyjnej techniki, polecanej szczególnie do zabiegów liftingujących, anti-aging, wygładzających skórę i poprawiających jej elastyczność oraz jędrność.

Zabieg urządzeniem RF

Zabieg urządzeniem RF polega na jednoczesnym nakłuwaniu skóry igłami i ogrzewaniu jej za pomocą fali radiowej. Takie działanie stymuluje skórę do samoregeneracji, a co za tym idzie, do jej odmłodzenia. Frakcjonowanie i fale radiowe sprawiają, że częściowo uszkodzona struktura tkanki jest zastępowana młodą i elastyczną strukturą o prawidłowej budowie. To sprawia, że efekty w postaci odmładzania skóry są szybkie i długotrwałe.

Nie znaleziono produktów

Zapraszamy wkrótce

Urządzenie RF frakcyjny

Wykorzystanie urządzenia RF fale radiowe daje spektakularny efekt wypełnienia tkanek, redukcji zmarszczek i odmłodzenia skóry. Brak konieczności użycia skalpela czyni z tego zabiegu prawdziwą alternatywę dla zabiegu laserowego czy chirurgicznego odmładzania. Nic więc dziwnego, że RF frakcyjny jest znanym zabiegiem odmładzającym, który cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. Zainteresowanie tą metodą wynika z jej skuteczności i bezpieczeństwa, a także uniwersalności. RF frakcyjny można stosować zarówno do odmładzania skóry twarzy jak i ciała. Ponadto każdy z parametrów zabiegowych można dostosować do stanu skóry i potrzeb pacjenta w taki sposób, aby efekty terapii były szybko widoczne, a dzięki temu satysfakcjonujące.

Wskazania do zabiegu RF frakcyjnym

Wskazania do zabiegu RF frakcyjnym to cienka i mało elastyczna skóra, pozbawiona jędrności i napięcia, opadający owal twarzy, zmarszczki mimiczne, blizny (również potrądzikowe), rozstępy, profilaktyka anti aging. Jeszcze dłuższa jest lista efektów jakie daje zabieg urządzeniem RF. Należą do nich m.in.: naprężona, zagęszczona i wypełniona nowym kolagenem skóra (lifting skóry), zwężone pory, spłycenie zmarszczek, redukcja rozszerzonych naczynek, wyrównanie kolorytu skóry, uniesienie policzków, odmłodzenie skóry w okolicy oczu oraz ust, wygładzenie struktury skóry, zmniejszenie trądziku, wygładzenie blizn, spłycenie rozstępów.

Precyzja i bezpieczeństwo, którymi powinien cechować się zabieg urządzeniem RF gwarantuje wykorzystanie profesjonalnego sprzętu. W naszej ofercie znalazły się urządzenia, które gwarantują najwyższą jakość, a bezpieczeństwo potwierdzają certyfikaty: Certyfikat Medyczny, ISO, FDA. Nasze urządzenia RF są bardzo zaawansowane technologicznie, wygodne w obsłudze i stabilne. Gwarantują bezpieczne i skuteczne przeprowadzenie zabiegu przy zastosowaniu wysokiej mocy.

Esthetic Medical Innovation 2024 | Projekt i wykonanie Norten.pl