Urządzenia chirurgiczne

Chirurgia w kontekście medycyny estetycznej to chirurgia rekonstrukcyjna i estetyczna. Obie wiążą się z koniecznością cięcia skóry oraz dużą ingerencją w skórę i tkanki podskórne. Sprzęt do chirurgii to znane powszechnie skalpele, nici czy pincety, które kojarzą się ze szpitalną salą operacyjną. To również zaawansowane urządzenia chirurgiczne, za sprawą których zabiegi są jeszcze bardziej precyzyjne i bezpieczne. Metody stosowane w chirurgii są bardzo inwazyjne, czego skutkiem jest odczuwanie bólu, ryzyko powikłań i długi okres rekonwalescencji. Pokrewną dziedziną jest medycyna estetyczna. Obecnie panuje w niej trend smart ageing, który polega na zrównoważonym, powolnym i przede wszystkim naturalnym obniżaniu wieku biologicznego skóry.

Metody stosowane w medycynie estetycznej nie są tak radykalne jak w przypadku chirurgii. Ich celem jest uzyskanie lepszego naturalnego wyglądu i unikanie sztuczności. Ten podział wskazuje na fakt, że medycyna estetyczna i chirurgia obejmują inne obszary działania, a jednak, dzięki nowoczesnej technologii, mogą się uzupełniać. Umożliwiają to innowacyjne urządzenia stosowane w chirurgii, np. lasery chirurgiczne, które są obecnie jednym z podstawowych narzędzi nowoczesnej chirurgii. Dzięki nim zabiegi stały się minimalnie inwazyjne.

Lampa LED BIOPHOTONIC
Profesjonalna lampa led do fotobiostymulacji

Lampa LED BIOPHOTONIC

MultiFrax
Pierwszy mobilny laser tulowy i erbowo-szklany

MultiFrax

Urządzenia do chirurgii

Takie urządzenia do chirurgii to najbardziej zaawansowana technologia, która wyznacza prestiż kliniki, w której się znajduje. W naszej ofercie znajdują się zarówno lasery frakcyjne, jak i lampy LED do stosowania po zabiegach chirurgicznych. Dystrybuowany przez nas sprzęt wykorzystuje najbardziej zaawansowaną technologię i wspiera precyzję wykonania nawet najbardziej skomplikowanych zabiegów.

Lasery frakcyjne, które znalazły się w naszej ofercie zostały poddane dokładnej selekcji. Do asortymentu zostały włączone tylko urządzenia najnowszej generacji, które gwarantują wysoką skuteczność działania oraz najwyższy poziom bezpieczeństwa. Nieustanne podążanie za postępem
technologicznym oraz nowinkami branżowymi daje nam szeroki obraz możliwości, jakie dają nowoczesne urządzenia chirurgiczne. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam z kolei ocenić, czy te możliwości odpowiadają na potrzeby pacjentów oraz klinik medycyny estetycznej. Proponujemy im
zarówno sprzęt do wykonywania zabiegów (najnowocześniejsze lasery frakcyjne wyposażone w głowice chirurgiczne) oraz najmocniejsze lampy LED, stosowane po zabiegach laserowych i chirurgii plastycznej.

Esthetic Medical Innovation 2024 | Projekt i wykonanie Norten.pl