Wróć do kategorii

Rehabilitacja

Urządzenia do rehabilitacji

Wybrane urządzenia z naszej oferty mogą być z powodzeniem wykorzystywane jako sprzęt rehabilitacyjny. Rehabilitacja, podobnie jak medycyna estetyczna, zmienia się dynamicznie, reagując na postęp technologiczny. Dlatego wymaga wykorzystania najwyższej jakości urządzeń, które przynoszą szybkie efekty i pozostają bezpieczne dla pacjenta. Rehabilitacja ma różne oblicza, a ta przeprowadzana w gabinecie medycyny estetycznej jest specyficzna i znacząco różni się od rehabilitacji ruchowej, jaką powszechnie kojarzy się ze specjalnym zestawem ćwiczeń.

Aparaty do laseroterapii

Urządzenia do rehabilitacji wykorzystywane przez medycynę estetyczną mają szeroki zakres działania i wykorzystuje się je do rozmaitych zabiegów. Najczęściej jest to laseroterapia, magnetoterapia lub krioterapia. Równie popularne są drenaż limfatyczny oraz diatermia. Wybór pozostaje kwestią indywidualnych potrzeb i schorzeń.

Zabiegi poprawiające komfort życia

Duże możliwości jakie daje sprzęt do rehabilitacji wynikają z oczekiwań pacjentów, którzy chętni są z nich korzystać. Mają one rozmaity charakter – czasem jest to potrzeba złagodzenia utrzymującego się bólu mięśni i/lub stawów, stanów zapalnych czy napięcia mięśniowego, a czasem chęć poprawy wyglądu skóry, który zapewni redukcja blizny powstałej wskutek zabiegu chirurgicznego. Dobranie odpowiedniego zabiegu o charakterze rehabilitacyjnym może przynieść efekt w postaci mocnej stymulacji procesów gojenia oraz regeneracji większości tkanek biologicznych.

Lampa LED BIOPHOTONIC
Profesjonalna lampa led do fotobiostymulacji

Lampa LED BIOPHOTONIC

THERMOLOGIE ENDERMOLOGIA
Nowa jakość w zabiegach drenujących i wyszczuplających ciało!

THERMOLOGIE ENDERMOLOGIA

Sprzęt rehabilitacyjny

Nasze urządzenia, które mogą być traktowane jako sprzęt rehabilitacyjny wykorzystują najnowsze technologie, dzięki czemu gwarantują wysoką jakość, skuteczność i bezpieczeństwo. Wykorzystują rewolucyjne metody działania, m.in. kriolipolizę, fototerapię czy diatermię. Są to idealne uzupełnienia zabiegów fizjoterapeutycznych i rehabilitacyjnych, które w znacznym stopniu skracają czas potrzebny do osiągnięcia celu terapii. W jaki sposób? Przykładowo – naświetlanie lampami LED stymuluje organizm do kontynuacji rozpoczętego procesu naprawczego i w ten sposób przyspiesza efekty. Wskutek tych działań fizjologia komórek nie ulega zmianie, za to reakcje, które w nich zachodzą stają się bardziej dynamiczne. Dzięki temu ból czy też inne dolegliwości ustępują szybciej. Równie pożądane efekty przynosi diatermia, czyli zabiegi wykorzystujące ciepło. Stosuje się je w leczeniu i rehabilitacji wielu schorzeń, do których można zaliczyć przede wszystkim niemal wszelkie bóle pochodzenia reumatoidalnego, bóle mięśniowe, odmrożenia, a też nerwobóle będące skutkiem stresu.

Sprzęt do rehabilitacji

W przypadku każdego z dystrybuowanych przez nas urządzeń, jesteśmy gotowi do przeprowadzenia profesjonalnego szkolenia z zakresu jego obsługi. Poza tym służymy pomocą w uzyskaniu finansowania oraz oferujemy pełen serwis gwarancyjny.

Esthetic Medical Innovation 2024 | Projekt i wykonanie Norten.pl