Wróć do kategorii

Kosmetologia

Urządzenia do kosmetologii

Urządzenia do kosmetologii i medycyny estetycznej. Specjalistyczny sprzęt i urządzenia kosmetyczne.

Kosmetologia to dziedzina, która wymaga specjalistycznej wiedzy i równie specjalistycznego sprzętu. Celem działań kosmetologa jest poprawa atrakcyjności fizycznej ciała. Czyni się to wykorzystując zaawansowane urządzenia kosmetyczne, metody nieinwazyjne, kosmetyki, dietę oraz rehabilitację. Przede wszystkim jednak kosmetologia skupia się na wyglądzie zewnętrznym, co tłumaczy jej powiązanie z medycyną estetyczną i chirurgią plastyczną. Do zadań kosmetologii należy profilaktyka, mającą na celu opóźnienie widocznych oznak starzenia się skóry. W tym celu, za pomocą sprzętu kosmetycznego, wykonuje się rozmaite zabiegi kosmetyczne: rewitalizujące, liftingujące i regenerujące. Mają one przyczynić się do utrzymania lub zwiększenia elastyczności skóry i mięśni, a także zapobiegać powstawaniu bruzd i zmarszczek.

Urządzenia kosmetyczne

Kosmetologia zajmuje się pielęgnacją skóry z różnego rodzaju problemami niedoskonałościami, dlatego w bardzo dużym stopniu związana jest z dermatologią. Chcąc w pełni zrozumieć jej specyfikę, trzeba mieć świadomość, że jest to dziedzina, która nieustannie rozwija się, poszukuje nowych rozwiązań, a co za tym idzie nowych narzędzi. Dlatego tak ważne jest profesjonalne wyposażenie salonu kosmetycznego. Tylko specjalistyczny sprzęt kosmetyczny umożliwi profilaktykę chorób skóry i wykonanie zabiegów pielęgnacyjnych, łagodzących efekty starzenia się organizmu. Im wyższa technologia urządzeń, tym większe możliwości zabiegowe i trwalsze efekty. Odpowiedni sprzęt umożliwi przeprowadzenie nawet najbardziej zaawansowanych zabiegów, co z pewnością przełoży
się na zadowolenie i lojalność pacjentów.

CRYO T-SHOCK ™ 4.0 + 4 GŁOWICE
Najnowsza technologia wyszczuplająca ciało, liftingująca twarz, zwalczająca cellulit.

CRYO T-SHOCK ™ 4.0 + 4 GŁOWICE

CRYO T SHOCK ™ 4.0
Najnowsza technologia wyszczuplająca ciało, liftingująca twarz, zwalczająca cellulit.

CRYO T SHOCK ™ 4.0

STAR WAVE FALA UDERZENIOWA/AKUSTYCZNA
Nieinwazyjne rozwiązanie na niedoskonałości, cellulit i zalegającą tkankę tłuszczową. Skuteczny w leczeniu bólu i stanu zapalnego.

STAR WAVE FALA UDERZENIOWA/AKUSTYCZNA

THERMOLOGIE ENDERMOLOGIA
Nowa jakość w zabiegach drenujących i wyszczuplających ciało!

THERMOLOGIE ENDERMOLOGIA

MIRACOOL KRIOLIPOLIZA
Zintegrowany system redukcji tłuszczu

MIRACOOL KRIOLIPOLIZA

V MAX HIFU
Możliwość ujędrnienia każdej części ciała! Uzyskanie efektu już po jednym zabiegu.

V MAX HIFU

SINESON NAJNOWSZY SYSTEM RF
Rewolucyjne urządzenie dla medycyny estetycznej, ginekologii i rehabilitacji.

SINESON NAJNOWSZY SYSTEM RF

LED LPL  LAMPA DO FOTOBIOSTYMULACJI
Najmocniejsza lampa LED na rynku! Pierwsze na świecie diody LED o wysokiej mocy.

LED LPL LAMPA DO FOTOBIOSTYMULACJI

INFUZJA TLENOWA
Siła infuzji tlenowej w odmłodzeniu, wygładzeniu i odświeżeniu skóry. Nieinwazyjna metoda odmładzania skóry.

INFUZJA TLENOWA

SMART MIRROR DIAGNOSTYKA SKÓRY
Najbardziej inteligentny analizator skóry.

SMART MIRROR DIAGNOSTYKA SKÓRY

Moc zabiegów upiększających

Wyposażenie salonów kosmetycznych

Współczesna kosmetologia korzysta już tylko zaawansowanej technologii, która bardzo dynamicznie rozwija się w ostatnich latach. Dzięki temu dostarczane są urządzenia, za pomocą których wykonuje się rozmaite zabiegi nieinwazyjne, opóźniające lub łagodzące objawy starzenia. Pacjenci są tego świadomi, dlatego poszukują takich salonów, które mają najlepsze urządzenia kosmetyczne.

Sprzęt kosmetyczny

Nasz sprzęt kosmetyczny dostarczany jest do prestiżowych gabinetów kosmetycznych i salonów SPA. Dzięki proponowanym przez nas rozwiązaniom są to miejsca, które oferują kompleksową i wielowymiarową pielęgnację, a ich pacjenci chętnie powracają, ceniąc niezawodność i trwałość efektów. Świadomi potrzeb i wymagań profesjonalnych salonów kosmetycznych, oferujemy urządzenia bezpieczne, o wysokiej funkcjonalności oraz wydajności i wygodne w użytkowaniu.
Wybieramy tylko takie, które spełniają najwyższe wymogi, gwarantują efekty i wykorzystują najnowsze technologie. Wśród naszych urządzeń kosmetycznych znajduje się m.in.: laser kosmetyczny, urządzenie do kriolipolizy, endermomasażu czy lampy LED. Każde w naszych urządzeń pozwala wykonywać poszczególne zabiegi w sposób dokładny, bezpieczny i wydajny. Niezawodność sprzętu wpływa na zadowolenie pacjentów, a co za tym idzie podnosi prestiż salonu.

Każde z naszych urządzeń objęte jest gwarancją. Poza nią oferujemy pomoc w uzyskaniu finansowania sprzętu oraz specjalistyczne szkolenie z zakresu obsługi urządzenia.

Esthetic Medical Innovation 2021 | Projekt i wykonanie Norten.pl