Wróć do kategorii

Medycyna estetyczna

Urządzenia do medycyny estetycznej

Urządzenia do medycyny estetycznej. Lasery i sprzęty dla zastosowania w medycynie estetycznej.
Szybki rozwój medycyny estetycznej sprawia, że ludzie chętniej decydują się z niej skorzystać. Pacjenci mają coraz większą wiedzę na temat zabiegów, a co za tym idzie – coraz większe oczekiwania. Chcąc wyjść im naprzeciw, kliniki oraz gabinety medycyny estetycznej poszukują nowych rozwiązań, nowinek branżowych i wyposażają się w zaawansowany sprzęt.

Urządzenia, które dystrybuujemy to profesjonalne lasery i sprzęt do zastosowania w medycynie estetycznej. Cechuje je bardzo wysoka jakość i bezpieczeństwo. Każde jest przejawem innowacji technologicznej, która umożliwia przeprowadzenie skutecznych zabiegów na twarz i ciało. Wiele z nich to tzw. zabiegi nieinwazyjne, które stały się atrakcyjną alternatywą dla standardowych zabiegów chirurgicznych. Pacjenci interesują się nimi przez wzgląd mniejsze ryzyko powikłań, brak konieczności rekonwalescencji i mniejszy poziom odczuwanego bólu lub nawet jego brak.
Zapoznaj się z naszą ofertą i szczegółowym opisem każdego z urządzeń. W razie pytań skontaktuj się z nami, a my rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

CRYO T-SHOCK ™ 4.0 + 4 GŁOWICE
Najnowsza technologia wyszczuplająca ciało, liftingująca twarz, zwalczająca cellulit.

CRYO T-SHOCK ™ 4.0 + 4 GŁOWICE

CRYO T SHOCK ™ 4.0
Najnowsza technologia wyszczuplająca ciało, liftingująca twarz, zwalczająca cellulit.

CRYO T SHOCK ™ 4.0

TC Cryo
Naukowo udowodniona kriolipoliza kontrastowa - szok termiczny

TC Cryo

STAR WAVE FALA UDERZENIOWA/AKUSTYCZNA
Nieinwazyjne rozwiązanie na niedoskonałości, cellulit i zalegającą tkankę tłuszczową. Skuteczny w leczeniu bólu i stanu zapalnego.

STAR WAVE FALA UDERZENIOWA/AKUSTYCZNA

THERMOLOGIE ENDERMOLOGIA
Nowa jakość w zabiegach drenujących i wyszczuplających ciało!

THERMOLOGIE ENDERMOLOGIA

MIRACOOL KRIOLIPOLIZA
Zintegrowany system redukcji tłuszczu

MIRACOOL KRIOLIPOLIZA

V MAX HIFU
Możliwość ujędrnienia każdej części ciała! Uzyskanie efektu już po jednym zabiegu.

V MAX HIFU

SINESON NAJNOWSZY SYSTEM RF
Rewolucyjne urządzenie dla medycyny estetycznej, ginekologii i rehabilitacji.

SINESON NAJNOWSZY SYSTEM RF

LED LPL  LAMPA DO FOTOBIOSTYMULACJI
Najmocniejsza lampa LED na rynku! Pierwsze na świecie diody LED o wysokiej mocy.

LED LPL LAMPA DO FOTOBIOSTYMULACJI

INFUZJA TLENOWA
Siła infuzji tlenowej w odmłodzeniu, wygładzeniu i odświeżeniu skóry. Nieinwazyjna metoda odmładzania skóry.

INFUZJA TLENOWA

SMART MIRROR DIAGNOSTYKA SKÓRY
Najbardziej inteligentny analizator skóry.

SMART MIRROR DIAGNOSTYKA SKÓRY

Sprzęty dla zastosowania w medycynie estetycznej

Nasze urządzenia dla medycyny estetycznej zapewniają kompleksowe wyposażenie gabinetów kosmetycznych. Są wśród nich m.in. maszyny modelujące sylwetkę, kriolipoliza, lampy LED, endermomasaż czy laser frakcyjny. Każde z nich zostało włączone do naszej oferty po weryfikacji skuteczności, bezpieczeństwa, wysokiej jakości i wygody użytkowania. Doskonała znajomość branży oraz baczna obserwacja trendów pozwala nam ocenić czy dane urządzenie stanowi odpowiedź na potrzeby i oczekiwania pacjentów. W konsekwencji wybieramy takie, co do których mamy absolutną pewność, że sprostają wymaganiom i zapewnią oczekiwane rezultaty. O sukcesach na tym polu mogą świadczyć uzyskane nagrody i tytuły, np. Inspiracje roku 2019 BEAUTY INSPIRATION dla MIRACOOL I SINESON, INNOWACJA LNE dla MIRACOOL przyznane podczas 39. Kongresu i Targów LNE, Prix de Beaute COSMOPOLITAN 2017 dla Infuzji tlenowej. Są to wyróżnienia świadczące nie tylko o uznaniu branży, ale i samych pacjentów.

Nasz sprzęt do medycyny estetycznej z powodzeniem pomogą rozwijać każdą klinikę oraz salon. Nasze wsparcie nie kończy się jednak na dostarczeniu najlepszych rozwiązań. Przed wprowadzeniem nowego urządzenia do kliniki/salonu organizujemy dla naszych Klientów profesjonalne szkolenie. W ten sposób dostarczamy niezbędną wiedzę na jego temat oraz umiejętności pozwalające na bezpieczne i efektywne przeprowadzenie zabiegu, z wykorzystaniem całego potencjału urządzenia.

Esthetic Medical Innovation 2021 | Projekt i wykonanie Norten.pl